Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122
215 sonuçtan 211 ile 215 arası

Konu: Mutluluğun fotosu 😄

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üstüme alınmadım hocam dutasterid finasterid en etkili tedaviler ve belirli bir kesim senelerce sorunsuz kullanıyor. sadece sırf minoxidilin korumasına şaşırdım bence imzamdaki losyonu ekleyin araştırmalara göre finasteridin yarısı kadar sht bloke ediyor çok faydasını gördüm içeriğinin bulunması da kolay rahatca bulursunuz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Reis saf kafein almak istyorumda nasıl yapacgaz nasl alacagz yardmcı olurmusnz ?

Yeni Üye
    Hocam bi güncelleme yapar mısın

Yeni Üye
    kısa süre kullanım sonucu yan etki gördüm finastereidden bide bizim gibi şanssızlar var işte.

Bu saç çok rahat dermastamp-roller, masaj, tarama, rosemary oil ile bile veya en kötü ihtimal dermaroller + minoxil + nizoral'le çok iyi yerlere gelirdi, yüzlerce örnek var.

Fakat Dut ve belki de Fin gibi ve arkadaşın kullandığı bir çok farklı ilaç ve etken çok erken, çok iyi gözüken sonuçlar verir, sonuç çok erken geldiği sonuçlar bıraktığı gibi gider, diğer doğal tedavilerin sonuçları çok yavaş gelir ve çok yavaş gider, doğal ve faydası kanıtlanmış tedavileri ömür sonuna kadar uygulama şansınız da vardır, maliyetleri, riskleri azdır. Fakat insan 20 yılda dökülen saçları bir kaç ayda geri istemeye programlı, aceleciyiz. Zaten arkadaşın kalıcı sağladığı faydaları bu doğal tedaviler, spor sayesinde sağladığına inanıyorum, diğer etkenlerin faydasının bıraktıktan sonra rahatça kalıcı olabileceğini düşünmüyorum, böyle bir bilimsel çalışma da okumadım.

Ben de bu yaşta birisi için bu kadar ağır bir tedavinin intihara yakın olduğunu düşünüyorum. En azından vücudun çoğu işlevi için...
    Sabırla, uzun süreli yanıt alabileceğiniz tedaviler deneyin. Spor yaparken steroid alanlar mükemmel sonuçlar alır, ama 5 yıl ama 10 yıl sonra etkiler geçer, sorun çıkmaya başlar.
    Masaj ve saç tarama [Her gün 10-20 dakika]
    Headstand masaj [Sabah ve akşam]
    Sıcak su [Her akşam]
    Biberiye, Nane yağı [1-2-3 günde 1]
    Dermastamp [3-4 günde 1 mm]
    Ketoral Şampuan [Haftada 1]
    Beslenme [Brokoli, Sebze, Meyve, Balık] 12.21

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122