Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ru+Setipipant ile geri dönüş :)

Bu ru+setipipant nereden temin edebilirim nasıl kullanılıyor yardımcı olur musunuz?

Alıntı Karamsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ru+setipipant nereden temin edebilirim nasıl kullanılıyor yardımcı olur musunuz?
    Groupbuy olarak birkaç kişi bir araya gelip alıyoruz yırtdışından zaman zaman.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

hocam şuan tepe bölgesinin durumu nedir acaba ?

Beni de dahil edin lütfen

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Groupbuy olarak birkaç kişi bir araya gelip alıyoruz yırtdışından zaman zaman.
    Beni de gruba dahil eder misiniz ?

Banned
    Hocam hammaddesi çok pahalı 2 ürün bunları nasıl ve ne kadar temin ediyorsunuz kullanım miktarı ve süresi nedir minox %5 hazırlanıyor bunu baz alırsak ru ve seti % kaç olarak hazırlanıyor?

Alıntı M4jeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hammaddesi çok pahalı 2 ürün bunları nasıl ve ne kadar temin ediyorsunuz kullanım miktarı ve süresi nedir minox %5 hazırlanıyor bunu baz alırsak ru ve seti % kaç olarak hazırlanıyor?
    Yurtdışı fiyatları çok pahalı toplu alımla uygun fiyatlara alıyoruz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Banned
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurtdışı fiyatları çok pahalı toplu alımla uygun fiyatlara alıyoruz.
    diğer sorularıda cevaplar mısınız

Alıntı M4jeste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğer sorularıda cevaplar mısınız
    Sitede mevcut site içi arama yapın bu tür sorulardan önce, her defasında talimat gibi uzun yazılarla cvp yazılması zorluk ve kirlilik oluşturur zaten herhangi bir ürüne ulaştığınız da kullanımıda belirtilir.
    Konu Miracle tarafından (17.11.2018 Saat 08:23 ) değiştirilmiştir.

Cell ve setipiprant almak istiyorum. Beni de listeye eklemeniz mumkun müdür?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon