Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
110 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Yeni Rogaine Foamcılar

Banned
    Arkadaşlar rogain foam köpük versiyon almak isteyen arkadaş varsa hp den 3kutu alır sipariş verir paylaşırız maddi durumdan dolayı (öğrenciyim) 569 tl ağır geliyor ama kullanmakta isiyorum düşünen varsa mesaj yazabilir.

Yeni Üye
    Ben düşünüyorum nerden siparş ediceksiniz

Banned
    Hepsiburada.com dan. benim ppg ye alerjim oldugundan normal minox (kirkland) kullaninca pullanma kasnti ws yapiyor kullanamiyorum. Hem rogain kullanimi daha kolay ve etkili diye okumustum kullanicilardan. Mesaj atarsan ozelden siparis verebilirz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kolpax68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsiburada.com dan. benim ppg ye alerjim oldugundan normal minox (kirkland) kullaninca pullanma kasnti ws yapiyor kullanamiyorum. Hem rogain kullanimi daha kolay ve etkili diye okumustum kullanicilardan. Mesaj atarsan ozelden siparis verebilirz.
    Arkadaşlar, y.dışına özellikle amerikaya gidip gelen bir tsnıdık fln varsa onunla getirmeyi denerseniz çok daha ucuza denk gelir hem de sahte vs kaygısı yaşamazsınız. Ya da alternatif olarak bir dermatologa reçete yazdırıp, internetten sipariş verdiğiniz ürünü gümrük vergisinden muaf olarak alabilirsiniz. Yakın zamanda bunu deneyen oldu mu bilmiyorum ama 3-4 yıl öncesi için, bazı forumlarda intenretten nasıl aldıklarını anlatan birileri vardı. Boş yere 300 liralık şeye 600 lira vemreyin. ( ki kirkland foam, rogaine foam a göre daha ucuz) bunu yapamazsanız tr den sipariş verme yoluna gidersiniz. Naçizane tavsiye bu şekilde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, y.dışına özellikle amerikaya gidip gelen bir tsnıdık fln varsa onunla getirmeyi denerseniz çok daha ucuza denk gelir hem de sahte vs kaygısı yaşamazsınız. Ya da alternatif olarak bir dermatologa reçete yazdırıp, internetten sipariş verdiğiniz ürünü gümrük vergisinden muaf olarak alabilirsiniz. Yakın zamanda bunu deneyen oldu mu bilmiyorum ama 3-4 yıl öncesi için, bazı forumlarda intenretten nasıl aldıklarını anlatan birileri vardı. Boş yere 300 liralık şeye 600 lira vemreyin. ( ki kirkland foam, rogaine foam a göre daha ucuz) bunu yapamazsanız tr den sipariş verme yoluna gidersiniz. Naçizane tavsiye bu şekilde.
    Kardeş sana Corona virüsü gelmedi herhalde su anda ilaç temin edilmesi imkansız gibi bir sey.Tüm yurt dışı uçuşları kapanacak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş sana Corona virüsü gelmedi herhalde su anda ilaç temin edilmesi imkansız gibi bir sey.Tüm yurt dışı uçuşları kapanacak
    Kardeşim aldığın adamın nereden getirdiğini düşünüyorsun? Öneri getirdim, riskli diyorsan alma.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim aldığın adamın nereden getirdiğini düşünüyorsun? Öneri getirdim, riskli diyorsan alma.
    Riskli olup olmamasını demiyorum artık alabilecek kimse yok diyorum ucuslar tamamen kapanacak diyorum

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    arkadaşlar vitaministe orjinal ürün satıyor bunu söyleyebilirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Riskli olup olmamasını demiyorum artık alabilecek kimse yok diyorum ucuslar tamamen kapanacak diyorum
    Bu ne agresiflik olm, sakin. Allah allah

Banned
    Sanberk öncelikle çok teşekkür ederim daha sipariş vermemiştim ama şimdi burdan vereceğim. Arkadaşlar gerginliğe gerek yok lütfen söylemlerimizi bi tık daha sakin dile getirelim.

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011