Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saclarim Fazlasiyla Acilmaya Basladi Lutfen Yardim

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dutasteride kullanıyorsanız yanında birde finasteride neden kullanıyorsunuz ? Dutasteride zaten vücutta dht oluşmasını %80-90 oranlarında inhibe ediyor çok kuvvetli ve tehlikeli bir ilaç.Keşke sadece min-dut ve miracle losyona şans verseydiniz 3-4 ay sonra olmazsa bu tedaviye başlardınız.Belki geri dönülemeyecek yan etkiler bırakıcak
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Yeni Üye
    Min+dut kullaniyorum tedavimde ayrica dutasi haftada 2 kere kullanmak kaydi ile. Aliyorum haftanin 7 gunu finas kullanicam dutasi ise haftada 2 kullanmaya basladim. Saclarin durumu iyiye gitmeye basladiginda dutasi kesip finasa devam edecegim. Tedavinin agir oldugunun farkindayim. Forumda bir cok ornegimiz var dutas ve finasi ayni anda oral kullanip ve kullandigim tedavinin aynisini kullanan arkadaslarimiz guzel sonuclar almis bu nedenle bu tedaviye yonlendik. Insallah yan etkilerimiz buyuk olmaz eger jinekomasti baslangici gorur isem ilaclardan birini kesinlikle kesicem. Insallah tedavim olumlu yonde hizla ilerler bende kaybettigim saclarimi geri kazanirim ☺

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dutas ve finas kullanan arkadşalar somun ekmek arası lavaş ekmek yiyorlar. Çok ağlicaksınız ilerde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutas ve finas kullanan arkadşalar somun ekmek arası lavaş ekmek yiyorlar. Çok ağlicaksınız ilerde.
    Bu kadar iddaalı iseniz Merck & Co.şirketine bir tazminat davası açın alın tazminat. Şu tarz yorumları okumaktan bıktım inanın forumda. Yani Dünya'da tüm dermatologlar salak tüm bilim insanları salak kendi yan etki gördüğü için herkesin aynı yan etki göreceğini sanan bizim forumun üyeleri akıllı. Burada topikal olarak yok efendim doğalmış yok şöyleymiş diye tavsiye edilen etkenlerin kaç tanesinin güvenirlik testleri tamamlanmış? Belki çok absürt şekilde topikal kullansanda sisteme az dahi karışsa çok büyük yan etkileri var uzun vadede bu doğal diye önerilen topikal ürünlerin? Propepica hiç yoktan uzun vadede kullanmıma bağlı yan etkileri belli olan bir ilaç.
    Bir makalede okumuştum 2002-2008 arası 20 milyon propepica satılmış/reçete edilmiş.(Bakın buraya dikkat proscarı işin içine katmıyorum) Şimdi bu alanları düzenli kullanıyor olarak kabul edelim. 1 kişi senede 12 kutu alır. Bu sonuca göre bir kullanıcı 6 senede 72 kutu alır. 20 milyon/72 buda 277bin kullanıcı eder kaldı ki son yıllarda bu kullanım oranı kat be kat arttı yeni nesille birlikte. Yani bu kadar adam kısır kalsa Dünya'da gelişmiş ülkelerin sağlık bakanlıkları yeri yerinden oynatır. Kaldı ki kısırlık veya batılı erkeklerin sperm sayısı son yıllarda durdurulamaz şekilde artıyor.

http://www.diken.com.tr/insanligin-s...-fazla-azaldi/

Ama neyse ben bu açıklamayı sürekli yapmaktan bıktım daha fazla uzatmayacağım herkesin kendi bilinci var. Ama kendi kafanızda oluşturduğunuz mitleri gerçekmiş gibi insanlara empoze etmeyin. Ve saçma sapan yok ağlayacaksınız yazmayın sizin gibi bir kaç kişi daha var yok gelip buraya ağlamayın diye yazıyor size kim ağlasın bilirkişi misiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar iddaalı iseniz Merck & Co.şirketine bir tazminat davası açın alın tazminat. Şu tarz yorumları okumaktan bıktım inanın forumda. Yani Dünya'da tüm dermatologlar salak tüm bilim insanları salak kendi yan etki gördüğü için herkesin aynı yan etki göreceğini sanan bizim forumun üyeleri akıllı. Burada topikal olarak yok efendim doğalmış yok şöyleymiş diye tavsiye edilen etkenlerin kaç tanesinin güvenirlik testleri tamamlanmış? Belki çok absürt şekilde topikal kullansanda sisteme az dahi karışsa çok büyük yan etkileri var uzun vadede bu doğal diye önerilen topikal ürünlerin? Propepica hiç yoktan uzun vadede kullanmıma bağlı yan etkileri belli olan bir ilaç.
    Bir makalede okumuştum 2002-2008 arası 20 milyon propepica satılmış/reçete edilmiş.(Bakın buraya dikkat proscarı işin içine katmıyorum) Şimdi bu alanları düzenli kullanıyor olarak kabul edelim. 1 kişi senede 12 kutu alır. Bu sonuca göre bir kullanıcı 6 senede 72 kutu alır. 20 milyon/72 buda 277bin kullanıcı eder kaldı ki son yıllarda bu kullanım oranı kat be kat arttı yeni nesille birlikte. Yani bu kadar adam kısır kalsa Dünya'da gelişmiş ülkelerin sağlık bakanlıkları yeri yerinden oynatır. Kaldı ki kısırlık veya batılı erkeklerin sperm sayısı son yıllarda durdurulamaz şekilde artıyor.

http://www.diken.com.tr/insanligin-s...-fazla-azaldi/

Ama neyse ben bu açıklamayı sürekli yapmaktan bıktım daha fazla uzatmayacağım herkesin kendi bilinci var. Ama kendi kafanızda oluşturduğunuz mitleri gerçekmiş gibi insanlara empoze etmeyin. Ve saçma sapan yok ağlayacaksınız yazmayın sizin gibi bir kaç kişi daha var yok gelip buraya ağlamayın diye yazıyor size kim ağlasın bilirkişi misiniz?
    Sizin bu yazdıklarınızı saflığınıza veriyorum. Sanıyorsunuz ki ilaç şirketleri sizin sağlığınızı çok düşünüyor! Şunu sakın unutmayın bugün dünyada geçerli olan şey bilim değil kapitalizmdir!..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin bu yazdıklarınızı saflığınıza veriyorum. Sanıyorsunuz ki ilaç şirketleri sizin sağlığınızı çok düşünüyor! Şunu sakın unutmayın bugün dünyada geçerli olan şey bilim değil kapitalizmdir!..
    Yazdığım mesajın neresinden Merck & Co.şirketini savunduğumu çıkardınız?

''Burada topikal olarak yok efendim doğalmış yok şöyleymiş diye tavsiye edilen etkenlerin kaç tanesinin güvenirlik testleri tamamlanmış? Belki çok absürt şekilde topikal kullansanda sisteme az dahi karışsa çok büyük yan etkileri var uzun vadede bu doğal diye önerilen topikal ürünlerin? Propepica hiç yoktan uzun vadede kullanmıma bağlı yan etkileri belli olan bir ilaç.''

Ne diyorum burada? Gelip buraya proscara laf ederken daha uzun vadeli testleri tamamlanmamış faz 2 aşamasında olan seti türevi topikal ürünleri ''tamamen doğal kardeşimmmmm onu kullan'' tarzında savunmak çok absürt. Ben proscar yan etkisiz demiyorum. Prospektüs açık, pubmed vb. sitelerde araştırmalar açık isteyen kullanır istemeyen kullanmaz. Kimse kimseye bu ilacı kullanırsan buraya gelipte burada ağlmayacaksın diyemez. Şu soğuk savaş döneminden kalma solcu kafasıyla kurulan komplo teorilerinide geçin artık. 21. yy'da giderek şeffaflaşan ve tüm bilgilerin ifşa edildiği teknoloji çağındayız kimse kimseden bir şey saklayamıyor. ''ilaç şirketine tazminat'' başlığı altında bir arama yapın bakalım o kapitalist şirketler nasıl çatır çatır tazminatlar ödüyor.

İmzanınzda yazan tüm forumun kullandığı ''miracle'' isimli losyonun içeriğinde yer alan diane-35 isimli ilacı yan etkilerine hiç göz attınız mı? Proscara laf etmeden. Topikal diye savunabilirsiniz sonuçta sisteme az yada çok karışıyor bir çok kişi dermaroller ile kullanıyor emilim artıyor. Tümör,inme ve pıhtı atması gibi yan etkileri var. Proscar yerden yere vurulmadan bu irdelenmeli o zaman.

http://www.ilacrehberi.com/v/diane-3.../yan-etkileri/

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ekleme: Bu arada lütfen bana cevap olarak FDA sıkandallarını kopyalamayın(zaten kendinizle çelişirsiniz bak o kapitalist şirketlerde her şeyi saklayamıyormuş) bende okudum çoğunu. Benim sitemim proscar yerden yere vurulurken daha güvenilirlik testleri bitmemiş ürünlerin doğal kardeşim doğal/yan etkisiz diye tavsiye edilmesi. Hayır evinde mi yaptın deneyi? Kullandığını belirten 10 kişi yan etki görmedi diye 11. kişide görmeyecek diy garanti mi var?

Yeni Üye
    Bi tedavi yapalim dedik yerden yere vurdunuz. Yan etkileri olabilir kullanan insanlar bende dahil goz gore gore kullandik faydasini goren varmi fazlasiyla var.. Sen kullanmiyorsun yada sende ise yaramadi diye bendede ise yaramayacak anlamina gelmiyor. Burada moral vermeniz gerektigi yerde ciddi anlamda insanlarin moralini bozuyorsunuz. Biraz ilimli olun bu ilaci yillarca kullanan kardeslerimin yorumlarini okudum. Tamam varsayalim sende ise yaramadi bu bendede ise yaramaycak anlamina gelmez burda birbirimizi motive edecegimize yerden yere vuruyoruz. Tamam guzel kardesim sen oral kullanma. Topikale devam et birgun senide proscar yada dut diye bir konu basligi altinda gorursek konuya imzamizi atariz.

Yeni Üye
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

tedaviye devam baslangic tarihi 26 temmuz 2017

Yeni Üye
    Şakak kisminda gözlemlerigim yeni saç cikislarim mevcut tedaviyi aksatmadan ayni sekilde devam ediyorum suan eskisine gore sacimdaki yaglanma gitti. Yeni sac cikislarim mevcut devami gelecektir insallah

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon