8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Türkiyede vücuttan saça ekim yapan yerleri burada tartışalım

Türkiyede vücuttan saça ekim yapan yerleri burada tartışalım

Vücuttaki adeta sınırsız kıl köklerini alarak hemde yanları seyreltmeden ekim yapan bir yer arıyorum örnegin bacak kılları aynı saç gibi duruyor

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    tc de yok burdakıler ancak kafadan sert zemınden alır becerı bukadardır genede hlc var bi araştır ama garanti iste yoksa bulaşma
    http://fusehair.com/body-hair-transplants-fuse/
    https://www.youtube.com/watch?v=3LmfexIlVoQ
    iyice okuyun izleyin bht bambaşka bir alandır
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

mecbur kalmadıkça vücut tüylerinden ekim önermem ben.en iyisi yine ense kökleridir.
    1-göğüs kılları çok kaliteli bile olsa saç gibi durmayacaktır.kalitesizse hele hiç durmaz.kıvırcık gibi birşey durur.
    2-göğüs kıllarının ekildiğinde fazla uzayacağını düşünmüyorum
    3-ğöğüs kılları kesinlikle ileriki zamanlarda dökülmeye başlayacaktır
    çözüm önerim var tabi özelden yazabilirsin bana bi taktik verebilirim durumuna göre

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Eken dr a baglıdır sonuç vucutta ne kadar yasayacaksa kafanızda o kadar yasar siklus bellidir kasık kılları en verimli yerdir sakal da dahil turkıyedekılere ınançta dıkkatlı olunuz
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

sende haklısın tabi ama imkan varsa en iyisi yine ense kıllarıdır özellikle doğallık olarak.aslında sakal en iyisidir derler bende öyle düşünüyorum en azından 1 sakal kökü kalın olduğu için 2-3 saç teline bedeldir.ğöğüs bölgesinden ekim yapmak zahmetli oluğu içinde ülkemizdeki uyanık doktorlar yapmıyorlar.

Yeni Üye Tahsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eken dr a baglıdır sonuç vucutta ne kadar yasayacaksa kafanızda o kadar yasar siklus bellidir kasık kılları en verimli yerdir sakal da dahil turkıyedekılere ınançta dıkkatlı olunuz
    Hocam en merak ettigim konulardan biri; kasık bölgesi dediğimiz genital bölgemi oluyor, burdaki kıllar en çok saç sakal formuna yakın olanlar ve vucutda en işlevsiz gereksiz oldugunu düşündüklerim burdan alınıp uygulanabiliyormu?

uygulanabiliyor ama türkiyede bu ekimi yapan yer var mı bilmiyorum

Yeni Üye
    Var antalya rotalife