10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: saç sorunu

SaçımınDoktoru Üyesi

saç sorunu

Arkadaşlar öncelikle merhabalar yaş 21 erken davrandık kel olmayalım dedik.Ben de saclar genel seyreliyor duş sonrası fark ediliyor.Arkaya doğru tarama da bir kelleşme olmuyor.Miracle abi adını verdiği losyonu bırakmış ben de pahalı tedavilere başladım prp ve mezo.Bu arada 4e bölüp finas kullanıyorum ve minox.Dökülme durmasa da yoğunluk sağladı demem mümkün.Tedavi yöntemlerinden genel olarak dht baskılamayı yapıyorum.Diğer androjenler eksik olacakki istediğim sonucu alamadım 3 4 aydır vitamin hapı da kullanıyorum.MİRACLE hocam görüp beni bu pahalı tedavilerden kurtarıp seti ve cellagance gönderirse çok memnun olucam.

Eee madem erkek tipi dökülmeniz baş göstermedi, seti cell gibi tedavilerin size yeterli olup olmayacağını da bilmiyorsunuz neden direkt oral antiandrojene başladınız ? Yan etkilerinin farkındasınızdır sanırım özellikle mental yan etkilerinden. Miracle üstad da olmak üzere burada bas bas bağırılıyor zorunda kalmadıkça proscar kullanmayın diye. Gerçi siz çoktan tercihinizi yapmışsınız umarım zorluk yaşamazsınız tedavinizde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    erkek tipi başladı ama açılmalar henüz az.Şimdiden kabak olmadan önlem alalım dedim saç önemli proscarın ben de cinsel olarak yan etkisi çok olmadı özel formulum var gerektiğinde cinsellik kullankıyorum.Bendeki sorun seti ve cellaganceye baslamam lazım.Nasıl temin edicem diyorum.Siz nereden cıkardınız ki dökülmemin başlamadıgını ben önlem alıyorum dedım .MİRACLE HOCAM DUY BENİ SETİPİPRANT ALACAGIM GRUBA AL PLEASE .Miracle'ın bunu görmesini nasıl saglarım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu arada cevaplarken etiketlememişim seni

salvador foruma dün kaydolmuşun ama maşallah herşeyi biliyorsun ve herkesi tanıyorsun :d:d ben 1.5aydır daha yeni yeni öğrenmeye başladım tedavileri

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkek tipi başladı ama açılmalar henüz az.Şimdiden kabak olmadan önlem alalım dedim saç önemli proscarın ben de cinsel olarak yan etkisi çok olmadı özel formulum var gerektiğinde cinsellik kullankıyorum.Bendeki sorun seti ve cellaganceye baslamam lazım.Nasıl temin edicem diyorum.Siz nereden cıkardınız ki dökülmemin başlamadıgını ben önlem alıyorum dedım .MİRACLE HOCAM DUY BENİ SETİPİPRANT ALACAGIM GRUBA AL PLEASE .Miracle'ın bunu görmesini nasıl saglarım?
    Özel mesaj atsana hocam ne uğraşıyon burda

Banned
    arkadaşlar alakasız olcak ama sakal için minoxidil kullancam.hangi markayı tavsiye edersiniz.en iyisi nedir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alakasız olcak ama sakal için minoxidil kullancam.hangi markayı tavsiye edersiniz.en iyisi nedir
    rogaine varsa tek geç arkadasım kullandı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı messi90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    salvador foruma dün kaydolmuşun ama maşallah herşeyi biliyorsun ve herkesi tanıyorsun :d:d ben 1.5aydır daha yeni yeni öğrenmeye başladım tedavileri
    messi messi messi bu adam neyin nesi diyorsun o da güzel
    araştırmak bedava tıpçı bir arkadaşla bilgi alışverişindeyim.Bir bakmıssın kendı ılacımı bulmusum

Bir şey tedarik edecekseniz alıma vs girecekseniz özel mesajı kullanın ortalığa bir ton konu açmak gerçekten çok gereksiz bir anlamı da yok ö.m var yani...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bu Konudaki Etiketler