Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: arda kural'ın değişimi

Alıntı Seyreksac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arda kural ın ekim yaptırdığı adamı takip ediyorum instagram dan gerçekten başarılı ama çok pahalıdır bence
    saçmalama instagram sayfasına iyileri koyuyo diger forumlara bak adam döner bölgelerini ne hale getiriyor 8-9 ay dışarı çıkamıyo adamlar fiyatıda herkese fix 5 bin tl

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gğzel olmuş gerçekten ama ben ekim sevmiyorum zira o saça hiç bir zaman jöle vuramazsın. Ama protezi basıp saçı jöleyle çıkabilirsin.
    ilk defa böyle birşey duyuyorum doğru mu bu ya? wax sürülemicek mi yani öyle bir durumda?

Yeni Üye
    kim diyo jole süremessin diye ekim dedigin senin kendi sacın ne sacmalıyon sen yanlış bilgi veriyon söyle bakayım neden jöle süremiyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç ekimi bence insanın saçla alakalı yapmak yada yaptırmak istediği son eylem olmalı. Benim saçekim forumunda da üyeliğim var tedaviye başlamadan önce orda da takıldım şuanda da arasıra girerim. Orda da burdaki tedavileri deneyip sonuç alıp, sonradan uğraşması zor olduğu için tedavileri bırakıp saç ektiren insanlar var. Kimi mutlu kimi keşke ektirmeseydim diyor. Orda da burdaki gibi biraz da şans işi ancak ekim istediğiniz gibi olmazsa donör alan eksiliyor yani sonuçta riskli. Bir de donör bölgesi geri gelmeyen de var bunu da görmeye başladım son zamanlarda. Valla zor iş bu saç olayı hele bi de kafaya takıyorsanız ...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam zaten saci kokten aliolar alinan bolgeler nokta nokta iz kalior o bolgelerde sac cikmior artik cok riskli bi is bence hazirkindende olmayin sac ekiminde sonucta alamayan cok insan var en azindan yakin cevremde tanik oldum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam zaten saci kokten aliolar alinan bolgeler nokta nokta iz kalior o bolgelerde sac cikmior artik cok riskli bi is bence hazirkindende olmayin sac ekiminde sonucta alamayan cok insan var en azindan yakin cevremde tanik oldum
    İşte sonuçta sonradan seyrek de olsa toparlanıyor donör bölge ama öyle bi alım yapıyolar ki aylarca düzelmiyor donör bölge.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç ekimi bence insanın saçla alakalı yapmak yada yaptırmak istediği son eylem olmalı. Benim saçekim forumunda da üyeliğim var tedaviye başlamadan önce orda da takıldım şuanda da arasıra girerim. Orda da burdaki tedavileri deneyip sonuç alıp, sonradan uğraşması zor olduğu için tedavileri bırakıp saç ektiren insanlar var. Kimi mutlu kimi keşke ektirmeseydim diyor. Orda da burdaki gibi biraz da şans işi ancak ekim istediğiniz gibi olmazsa donör alan eksiliyor yani sonuçta riskli. Bir de donör bölgesi geri gelmeyen de var bunu da görmeye başladım son zamanlarda. Valla zor iş bu saç olayı hele bi de kafaya takıyorsanız ...
    takmasaydık bu foruımda olmazdık muzdarip hocam Tek dileğimiz bu kadar emeğimiz boşuna gitmesin şu tedaviler saçlarımızı getirsin yada kafada tutsun
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Sayfa 2/2 İlkİlk 12