Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lütfen yardım edin Yaş 18!

Lütfen yardım edin Yaş 18!

https://i.hizliresim.com/3q5blp.png
    Selam arkadaşlar. Verdiğim resimde gördüğünüz gibi saçın durumu çok kötü. Yaklaşık 3 yıl önce başladı ama o süre zarfında ilgilenmediğim için çok kötüleşti.
    Gerçekten özellikle saçımı 2 numaraya vurduğumda karşılaştığım o manzara canımı fena halde sıktı.
    Google sayesinde bu siteyi buldum araştırmalar yaptım ve tam olarak Miracle'ye başlayacaktım ki bir sorunla karşılaştım. O da saçımın yanlardan ve enseden dökülmesiydi. İnternette biraz araştırma ile bunun DUPA olduğunu ve erkek tipi saç dökülmesinden daha kötü olduğunu gördüm. Yanlız arkadaşlar resimde malum bölge seyrelmişken yanlarda ve ensede incelme ya da seyrelme yok. O halde bu bölgede neden saç dökülüyor? Stres kaynaklı mı yoksa vitaminsizlik falan mı? Vitaminsizlik diyeceğim ama 3 yıldır böyle. Bu arada yaşıtlarıma göre biraz stresli bi hayatım var gibi ama bunu olçemiyorum.

Lütfen yardım edin NE YAPMALIYIM? Sitedeki tecrübeli arkadaşlar cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sevgili kardesim dokulmen genetik. Tedavi uygula ama yan etkisi olmayan tedaviler olsun forumu oku. Goreceksin ki cok faydali bilgiler var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yanların falanda resmini atsan dupa varmı yokmu belki birsey diyebiliriz genetik dısı dökülmeler demir b d vitamini cinko biotin eksikligi tiroid hastalıkları mevsimsel asırı stres kaynaklı bunlara baktırın ama sizinki genetik gibi duruyor sakaklardaki tüyler incelmis baya toparlar sacınız yasınız genc iyi bir tedavi baslayın cellagance setipiprant yasınıza gore uygun miracle dutasterid icin yasınız kucuk denemeyin

Demir eksikliği ve d vitamini eksikliği olabilir gibi gözüküyor kan testi yaptır hastanede.

Bu genetik dökülme eger istiyorsan miracle minox ile baslayabilirsin yada ugrasamam diyorsan vitamin takviyesiyle losyon tarzi seylerle gidersin

Yada saç kapaticilari var toppik fixplant gibi onlari deneyebilirsin.

Hiç olmadi ben universiteye gür saç la baslamak istiyorum diyorsan protez saci tak universiteye oyle basla oyle git.

Yeni Üye
    kardeşim 20 yaşındayım 16 yaşımda başladı benimde. yüz yapına yakışıyor gibi. hiç canını sıkma siteyi araştır istediğin sonuçları alacaksın.tavsiyem minoxile bulaşma şuan

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Dupa denilen dokulme tipi saclari sık olan arkadaslarimda bile var kardesim adamın sacı firca bi bakiyorum kulak ustleri dokulmus cok tuhaf bi dokulme. Burada ki tedavilerle buyuk oranda toparlarsin bu saçı ve korursun sıkma canini..Tecrubeli arkadaslar yardımci olacaktir

Birkaç gün önce kan tahlili yaptırmıştım fakat buraya yazamamıştım. B12 eksik çıktı. Onun için Bepantol adında ilaç alıyorum umarım yararı olur. Fakat yakında Miracle'ye başlayacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle'ye başlıycaksanız yanına dermaroller ve ısırgan losyonu ekleyebilirsiniz daha güçlü tedavi olur kötü besleniyorsanız onuda düzeltmenizi öneririm forumda bu konuda çokça bilgi var.

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle'ye başlıycaksanız yanına dermaroller ve ısırgan losyonu ekleyebilirsiniz daha güçlü tedavi olur kötü besleniyorsanız onuda düzeltmenizi öneririm forumda bu konuda çokça bilgi var.
    Yanıt için teşekkürler hocam tavsiyelerinize uyacağım.

Sayfa 1/2 12 SonSon