7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: İşte Benim Hikayem

Cool İşte Benim Hikayem

Arkadaşlar herkese merhaba,
    (engellenmiş entry) Süreç gayet başarılıydı. Hala rutin olarak kontrollere gidiyorum. Ekte sürece dair fotolarımı paylaştım. Ekim düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Bana her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı da lütfen esirgemeyin. Tecrübelerimi seve seve paylaşırım.Öncesi ve sonrası ya da süreç ve ilaçlarla ilgili 2 ay sonra 1 yılım dolacak. Sonuç bence süper olduResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0857.JPG
Görüntüleme: 167
Büyüklüğü:  194.8 KB (Kilobyte)
ID:	4099Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0859.JPG
Görüntüleme: 167
Büyüklüğü:  229.3 KB (Kilobyte)
ID:	4100Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0860.JPG
Görüntüleme: 219
Büyüklüğü:  76.6 KB (Kilobyte)
ID:	4101Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0858.JPG
Görüntüleme: 169
Büyüklüğü:  186.8 KB (Kilobyte)
ID:	4102Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_0856.JPG
Görüntüleme: 202
Büyüklüğü:  220.0 KB (Kilobyte)
ID:	4103

Süreç görüldüğü üzere.Ekilen saçların tamamen dükülmesi yaklaşık 1,5 - 2 ay sürdü. Sonra ekilen köklerden yeni saçlar çıkmaya başladı.fotoğraf numarası sırası aynı zamanda süreç sırası. son halimi de en son kontrolde (engellendi) çekti 2 hafta önce.Dediğim gibi burdayım görüş öneri ve sorularınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Kardeşim çok güzel olmuş saçlarına sağlık Saçları korumak için tedavi yapacak mısın? Kaç greft ektirdin ne kadara patladı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    3. resim ekimden sonraki halinizmi öylese ekim baya basarılı olmus verteks acıkken kapanmıs onlerde dolmus yas kactı bu arada

artık ekimler güzel sonuçlanıyor standart yakalandı yavaş yavaş. doktorlar aşama kaydetti ,kasaplar hala var ama iyi araştırmayla iyi bir doktor bulunuyor çevremde de çok güzel sonuç alan .normal standart bir ekim bu fark yaratılmış görüntü hoş hayırlı olsun ,daha üst düzeylerini de gördüm norwood 6 7 lerde

Tesekkur ederim Seyreksac.su an da ilac ve sampuan takviyesi devam ediyor. 3000 greft icin 4000 tl verdim.
    Feridun, evet aynen oyle.son kontrolde hoca cekti o fotoyu. yas su anda 36. ekim 10 ay onceydi.

Yeni Üye
    Ekiminizi kim yaptı?

diko66 özelden cevap verdim.