5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 16 günlük ¹/2 miracle sonucu

Yeni Üye

16 günlük ¹/2 miracle sonucu

Daha önce konu açmıştım fakat sınav gerekçesiyle biraz erteledim daha sonra bi cesaretle miracle losyona başladım yalnız yaşım 18 olduğu için 100 ml elseve , 11 diane 35, 8 aldactone , 1 dekort ampulle losyonu hazırladım 16 gündür kullanıyorum son 2-3 gündürde yanına yakı-ısırganı ekledim sizce gelişme varmı dozu artırmam gerekirmi
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20170811_181433.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tebrikler kardeş yeşil çay da ekleyebilirsin işine yarayabilir birde günde tek mi çift mi kullanıyorsun losyonu

Yeni Üye
    Sabah - akşam kullanıyorum bana biraz siyahlaştı gibi geliyor böyle 1-2 kullanıp doz yükseltmeyi düsünüyorum

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16 gün sonuç görmek için yeterli bir zaman dilimi değil,iki foto arasında ışık farkından kaynaklı bir durum var,yaşınız henüz genç olduğu için eğer 1 aylık bir kullanım sonucu test yaptırma durumun varsa ve test sonucu olumsuz bir durum yoksa deavm edebilirsin,elbette kendini gözlemleyerek ve gerektiğinde arada bir test yaptırarak.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    16 gün çok çok erken. Fotoğrafları aynı açıdan aynı ışıkta çekmek çok önemli. Sizin durum şuan için ışık ilizyonu.