Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: 1 aylık vertex sonuçlarım (dutasterid, minoxil+azelaik asit toz, 1 ay miracle)

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutasteridi kullanmanızı klasik olarak tavsiye etmeyeceğim tabi ki ancak illa kullanacaksanız kapsül yarısını gün aşırı kullanın bir süre sonra setipirant ya da ru ile çok rahat koruyabilirsiniz lütfen uzatmayın oral kullanımı kalıcı hasar alıp hayatı kararan çok kişi var tanıdığımız şakaklarda saç çıkarmak çoğu zaman vertexden daha kolaydır o bölgede ki fibroz doku ile mücadele edip (masaj iğneleme vb) sabırla güçlü etken (yanetkisiz ya da daha güvenli etkenler) uygulaması sonrası şakakta saç çıkar ama 6 ay da ya da 1 yılda ama çıkar.
    Peki, Miracle hocam setipiprant alımı yapmayı düşünüyor musunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araştırmalara göre deriden emilim için sınır 500 dalton iken dutasteride 528 dalton bu araştırmaya göre dutasteride ile yapılcak losyon çokta etkili olmayacaktır emilim az olacağından
    tam tersi finasteride inde düşük gayet 372 dalton yani finasteride ile yapılacak losyonda emilim çok daha iyi olacaktır ama finasteride in düşük dozlarda bile yakın etki yaptığıda biliniyor yani muhtemelen yine yan etki yapar.Bence topikal tedavilerde setipiprant , spironolactone , ru58841 , kafein tarzı tedaviler en opsiyonel tedaviler.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araştırmalara göre deriden emilim için sınır 500 dalton iken dutasteride 528 dalton bu araştırmaya göre dutasteride ile yapılcak losyon çokta etkili olmayacaktır emilim az olacağından
    tam tersi finasteride inde düşük gayet 372 dalton yani finasteride ile yapılacak losyonda emilim çok daha iyi olacaktır ama finasteride in düşük dozlarda bile yakın etki yaptığıda biliniyor yani muhtemelen yine yan etki yapar.Bence topikal tedavilerde setipiprant , spironolactone , ru58841 , kafein tarzı tedaviler en opsiyonel tedaviler.
    Dediğiniz maddeleri temin etmek gerçekten zor. Bu bile insanın tedavi hevesini kaçırıyor.

Yeni Üye
    Masallah 1 ayda harika sonuc almissiniz

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ayda nasil kapandi hocam biz bekliyoruz tuylensinde kalinlassinds cikacak uzayacakta 2 yildir bir kalin tel bile cikmadi. Tebrikler valla
    2 yıldır tedavi ile uğraşmayı bırakmıştım. 3 ay önce tedaviye saçları kazıtarak başladım. Ama asıl gelişimi son 2 haftadır gördüm. İşin komik tarafı gelişim olduğunu fotoğraf çektikten sonra farkettim. Azalaik asidin etkisi yok diye düşündüm ama son 2 haftaki gelişim sanırım son 3 haftaya azaleik asit, dutasterid-finas eklememden kaynaklı. Belki de 3 aylık tedavinin sonucu bilemiyorum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler