Sayfa 2/2 İlkİlk 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç ve bütün vücut dahil agresif dökülme

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Garip bir durum sizin dökülmeniz genetik değil bence başka bir sorun endokrine görünün iyice araştırın derim

Yeni Üye
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle TİROİD testi TSH düzeyinize baktırın hocam.
    Baktırdım bir şey yok dediler hatta sonuçun resmini yükledim bakabilirsin hocam.

Yeni Üye
    Fiziksel olarak ve sağlık olarak da sıkıntılar var kendimde değilim gibiyim yorgunum sürekli dalıyorum bazen vücudum da ağrılar kollarımda sızlama ağrı oluyor ama en çok saç rahatsız ediyor saçlar giderse sülalede tek kel ben olacağım enteresan bir durum. doktorlara gidiyorum sonuçlar da bir şey yok bakalım endokrinden bir şey çıkıcakmı. haber veririm arkadaşlar o zamana kadar dökülmeyi nasıl durdururum tavsiyeler nelerdir. sarımsak yiyorum 1-2 diş şampuanıma da kattım. önerilerini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim psikoloji olarak da kötü olmaya başladım.

Aynı tip dökülme bende de var...Kaşlar kirpikler vs tum vucut kılları dokuluyor...Kaş kirpik vs geri çıkıyor aynen bende de hatta bence saçlarda geri çıkıyor ama sürekli dökülme evresinde oldugu ıcın dökülen saçlar cıkarken diğerlerı dokülüyor boylece seyrekleşiyor saçlar...

Bunun nedenı kesınlıkle stres...Stres bağışıklık sistemini çökertiyor tum vucut etkılenıyor...

Stresı yenemezsem bir pıskologa gorunecem...Saç vs artık cok dert etmıyorum su streslı ruh halımı atlatsam yeter...

Yeni Üye
    Alıntı kel-alaka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı tip dökülme bende de var...Kaşlar kirpikler vs tum vucut kılları dokuluyor...Kaş kirpik vs geri çıkıyor aynen bende de hatta bence saçlarda geri çıkıyor ama sürekli dökülme evresinde oldugu ıcın dökülen saçlar cıkarken diğerlerı dokülüyor boylece seyrekleşiyor saçlar...

Bunun nedenı kesınlıkle stres...Stres bağışıklık sistemini çökertiyor tum vucut etkılenıyor...

Stresı yenemezsem bir pıskologa gorunecem...Saç vs artık cok dert etmıyorum su streslı ruh halımı atlatsam yeter...
    Katılıyorum strestli ve kafaya bir şey taktımmı daha çok dökülüyor malesef kurtulamadım stresten saçları 3 numaraya vurdum en son dökülmesini azaltır ve görüp de moralimi bozmamak için yinede diğer ihtimallere karşı dün endokrine gittim hormon vs testlerini yaptırdım haftaya sonuçları göstericem.

Sonuçtan sonra miracle losyona başlayacağım faydalı olacağını düşünüyorum. köklerin ölmemesi yeniden canlanması için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı CelalB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum strestli ve kafaya bir şey taktımmı daha çok dökülüyor malesef kurtulamadım stresten saçları 3 numaraya vurdum en son dökülmesini azaltır ve görüp de moralimi bozmamak için yinede diğer ihtimallere karşı dün endokrine gittim hormon vs testlerini yaptırdım haftaya sonuçları göstericem.

Sonuçtan sonra miracle losyona başlayacağım faydalı olacağını düşünüyorum. köklerin ölmemesi yeniden canlanması için.
    Hocam endokrine nasil randevu aldiniz ben direk alamadim nere yonlendiriyor

Yeni Üye
    Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam endokrine nasil randevu aldiniz ben direk alamadim nere yonlendiriyor
    Dahiliye veya genel cerrahi bölümüne gidip konuyu anlat yönlendirirler onların sevk etmesi gerekiyor. direk alınmıyor o bölüme randevu.

Yeni Üye
    Bugün miracle losyana başladım sabah akşam olmak üzere kullanıcam.

Şu şekilde
    50ml elseve+ 1kutu aldactone+1kutu diane+yarım şişe allerset+5 avodart+ 1dekort ampul

Forumdaki bir arkadaşta görüp hazırladım eklemem çıkarmam gereken varsa bilgilendirin lütfen. tortu yapıyor diyorlar bende pek tortu yapmadı süzdüm.

sackır12
    Guest
    hocam son durum nedir saçlar ne halde durdu mu dökülme ?

Yeni Üye
    çok garip bir şekilde dökülme var uzun saçlar artık dökülmüyor arada tek tük saçlar çıkıyor dökülenler ama çok az uzatıkdan sonra tekrar dökülüyor ve kesinlikle stresle alakalı benim durumum bunu anladım stres arttıkça dökülme şiddetleniyor vücuda yayılıyor. kullandığım vitamin karışımı var sadece onu sürüyorum başka bir şey kullanmıyorum en son ihtimal kortizon hapı denicem.

**Ve dökülenlerin hepsinin kökü beyaz normal cımbızla çektiklerim siyah bunu bana lütfen biri açıklayanilirmi neden dökülenler beyaz ve bunlar kalıcı dökülmemi özellikle miracle hocam sizin yorumunuzu bekliyorum**

Sayfa 2/2 İlkİlk 12