Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
62 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oral tabletin faz 2a çalışmaları yapılıyordu 2017 eylülde sonuçlanıp fda onayına sunulacaktı ama bi ses çıkmadı henüz bence el altından üretiliyor bile biraz kurcalamak lazım bu işi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    gunluk 2 gram dozdan bahsedilmis arkadasin verdigi linkte aylik sadece seti maliyet 1000 tl uzeri tutuyor kim kullanacak bu sekilde arti o dozlarda yan etki kacinilmaz olur mantikli gelmiyor imkani olan dozu yukseltip topikal kullanabilir . Tedavide biraz makul olmali sonucta ortalama gelir duzeyi belli insanlarin herkesin tum etkenleri kullanma luksu olmuyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Hocam merak ettiğim elseve+gliserinle hazırlayacağımız losyon elseve+dmso kadar etkili olur mu? Gliserini temin etmesi dmso'ya göre inanılmaz kolay. Dmso da baya iyi bir taşıyıcı ama düşündürdü beni bu mevzu.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gunluk 2 gram dozdan bahsedilmis arkadasin verdigi linkte aylik sadece seti maliyet 1000 tl uzeri tutuyor kim kullanacak bu sekilde arti o dozlarda yan etki kacinilmaz olur mantikli gelmiyor imkani olan dozu yukseltip topikal kullanabilir . Tedavide biraz makul olmali sonucta ortalama gelir duzeyi belli insanlarin herkesin tum etkenleri kullanma luksu olmuyor.
    Maliyet+yanetki ihtimali unutalım bence oral tablet kullanma fikrini,bizim forumun felsefesi olan topikale devam...
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://urun.gittigidiyor.com/kozmeti...adet-294988553 3 ml'lik pipetler hemde uygun kolayca losyonu hazırlayabilir ve saçınıza uygulayabilirsiniz
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

arkadaşlar bu Setipiprant bir aylık kullanım için kaç gr almak gerek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tarun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu Setipiprant bir aylık kullanım için kaç gr almak gerek
    Miraclenin tavsiyesi ile 80 mg kullanıyorum gerekirse 100 mg a çıkacağım şu an gayet iyi gerek duymuyorum şimdiki kullandığım ölçüde ayda 2.4 gr yapıyor.

Setipiprant kullanmalımıyım?

Hocam merhaba ben siteye yeni üye oldum.1-2 haftadır elimden geldiğince çoğu konuyu okudum.şakaklarımda ve tepe bölgemde saç dökülmesi başladı.dün eczaneden miracle losyon için gerekli malzemeleri aldım.ama elseve ve garnier tonic arasında kaldım sizce çözücü olarak hangisini kullanmalıyım.yada dmso mu kullanmalıyım.bu arada okuduğum yorumlar ve özellikle sizin tavsiyenizle setipiprantla mı başlasam diyorum tedaviye ne dersiniz hocam.tedaviye başlamak için sizden haber bekliyorum.isterseniz fotoğraflarımıda atabilirim.

Alıntı saçabaşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba ben siteye yeni üye oldum.1-2 haftadır elimden geldiğince çoğu konuyu okudum.şakaklarımda ve tepe bölgemde saç dökülmesi başladı.dün eczaneden miracle losyon için gerekli malzemeleri aldım.ama elseve ve garnier tonic arasında kaldım sizce çözücü olarak hangisini kullanmalıyım.yada dmso mu kullanmalıyım.bu arada okuduğum yorumlar ve özellikle sizin tavsiyenizle setipiprantla mı başlasam diyorum tedaviye ne dersiniz hocam.tedaviye başlamak için sizden haber bekliyorum.isterseniz fotoğraflarımıda atabilirim.
    Elseve ya da etil alkol ile yapınız, Setipiprant ru vb için zaman zaman alım yapıyoruz aramızda ihtiyacınız varsa ekleyebilirim sizide.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Setiyi günlük 100-120 mg arası 2.5 ml elseve +%25 dmso ekleyerek hazırlıyorum.ilk sürdüğümde müthiş şekilde yanıyor ve kaşınıyor ve zamanla geçiyor.şimdilik fena değil yeni başladım iyi gidiyor 4 ay sonra gelişmeleri aktaracağım tekrar

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon