Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
62 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Güzel doğru

Cok endiselenmeyin nokta atisi yapmaniza gerek yok ölçüde, ben de ilk baslarda oyleydim sonradan kafama gore degistirdim ufak ufak. Hesabiniz dogru, ama size tavsiyem dmso satin alin hem emilimi hem de cozunmesi daha kusursuz oluyor. Az bi miktar gliserin yerine dmso eklemek bayagi efektif olabiliyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eyosi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk mesaja göre hazırlayacağım oranları versem bir kontrol eder misiniz yanlışlık olmasın. (ilk defa yapacağım için biraz tedirginim)

En iyi etki için 3 günlük demiş miracle, günde 1,5 ml'den 4,5 ml çözelti lazım bana doğru mudur? Bunun da %25'i gliserin olacaksa ondan da 1,125 ml gliserin katacağım.
    Günlük 130 mg seti, 3 günde 390 mg yapıyor, onu da 4,5 ml çözeltiye (3,375'i etil alkol, 1.125'i gliserin) ekleyeceğim ve günde 1,5 ml setiyi kullanacağım. Hesap doğru mudur?
    Çözmede sıkıntı yaşarsan dmso ekle biraz alkolu %50 yaparsın dmso 25 gliserin 25. Zaten alkolü ne kadar seyreltirsen o kadar iyidir

Alkol için çok yorulmayın kaliteli marka 80 derece zeytin kolonyası bu konuda çok çok iyidir %80 etil alkol ve zeytin esansından oluşur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alkol için çok yorulmayın kaliteli marka 80 derece zeytin kolonyası bu konuda çok çok iyidir %80 etil alkol ve zeytin esansından oluşur.
    Hocam zeytin veya limon kolonyası fark eder mi

Alıntı Scrpnkng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam zeytin veya limon kolonyası fark eder mi
    Zeytin tercih edin limonda olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Hocam seti-cell kullanmak istiyorum nasıl temin edebilirim?

Alıntı clansman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam seti-cell kullanmak istiyorum nasıl temin edebilirim?
    Özel mesajla iletişiminizi gönderin kontenjan uygunsa ekleriz alım olduğunda haber veririm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bana kalirsa Etil alkol kullanmayin temin etmesi meşakkatli limon kolonyası en temizi ayrica seti ve dmso nun kokusunuda bastiriyor.
    1.2 ml kolonya 0.7 Yada 0.8 ml dmso
    Ben 1.1 kolonya 0.6-7dmso kullaniyorum
    Bu olculer Yagli bir histe bırakmayacaktır bas agrisi yaparsada dmso oranini yavas yavas artirin.
    Dmso oranini fazla tutmak butce acisindan daha karli.
    Ek olarak dustan sonra uygulayin yada sac deriniz temiz olsun etkiler artacaktir.

Kolonya alkol vs sac kalitesini düşürüyor bunun icinde vitamin complex sac spreyleri var
    Ben Procapil kullaniyorum o tarz spreyler olabilir fön cekerken fon suyu olarak kulaniyorum saci canli gosteriyor ve sac kalitesinde artis yapiyor

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon