Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
62 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Setipiprant Hazırlanması ve Kullanımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setiyi günlük 100-120 mg arası 2.5 ml elseve +%25 dmso ekleyerek hazırlıyorum.ilk sürdüğümde müthiş şekilde yanıyor ve kaşınıyor ve zamanla geçiyor.şimdilik fena değil yeni başladım iyi gidiyor 4 ay sonra gelişmeleri aktaracağım tekrar
    O yanma ve kaşıntı hissi bende de var umarım iyiye işarettir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Setiyi günlük 100-120 mg arası 2.5 ml elseve +%25 dmso ekleyerek hazırlıyorum.ilk sürdüğümde müthiş şekilde yanıyor ve kaşınıyor ve zamanla geçiyor.şimdilik fena değil yeni başladım iyi gidiyor 4 ay sonra gelişmeleri aktaracağım tekrar
    Yanma ve kaşıntıyı dmso yapıyor. Parmağına sür hissedersin zaten.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanma ve kaşıntıyı dmso yapıyor. Parmağına sür hissedersin zaten.
    Anladım hocam sağolun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam 10 dk sallamadan yapiyorum ben bi sikinti olurmu 10 dk calkalamak uzun degilmi

Hazırlama işlemi daha kolaylaştırılarak revize edilip ilk sayfada düzenlenmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende egzema var ve setiyi hazırlarken dmsoyu %20 alınca deri soyuluyor hemen ve dökülmeler artıyor.onun yerine %10 alsam bi sıkıntı olur mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende egzema var ve setiyi hazırlarken dmsoyu %20 alınca deri soyuluyor hemen ve dökülmeler artıyor.onun yerine %10 alsam bi sıkıntı olur mu
    Bu şekilde de uygun hatta tamamen çıkarıp gliserin ya da ppg ilede yapbilirsiniz.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde de uygun hatta tamamen çıkarıp gliserin ya da ppg ilede yapbilirsiniz.
    Yeterli emilim olur mu o şekilde?

Yeni Üye
    Teşekkürler paylaşım için bende araniza yeni katıldım bu setle başlayacağım InsAllah

Yeni Üye
    Arkadaşlar ilk mesaja göre hazırlayacağım oranları versem bir kontrol eder misiniz yanlışlık olmasın. (ilk defa yapacağım için biraz tedirginim)

En iyi etki için 3 günlük demiş miracle, günde 1,5 ml'den 4,5 ml çözelti lazım bana doğru mudur? Bunun da %25'i gliserin olacaksa ondan da 1,125 ml gliserin katacağım.
    Günlük 130 mg seti, 3 günde 390 mg yapıyor, onu da 4,5 ml çözeltiye (3,375'i etil alkol, 1.125'i gliserin) ekleyeceğim ve günde 1,5 ml setiyi kullanacağım. Hesap doğru mudur?

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon