7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Dutasteride oral ve Finasteride kullanıyorum.

Yeni Üye

Dutasteride oral ve Finasteride kullanıyorum.

4.5 aydır Avodart'ı haftada iki kullanıyorum.
    1 aydan fazladır her gün 1/4 Finasteride kullanmaya başladım.
    Haftada 2 defa Nizoral şampuan kullanıyorum.
    Minoxidil zaten yıllardır şöyle böyle kullandım. Son zamanlarda etkisinden ancak eksi yönlü sonuçlar aldım. Saçıma sürdüğüm zaman dökülmeyi arttırmaktan başka bir şey yaptığına rastlamaz oldum.
    Bugün karar verdim saf alkol ile bir Miracle hazırlayacağım. Çok az kullanmıştım ama yine kullanacağım. Avodart ile iyi çalıştığını duymuştum. Acaba minox-dutas kullanmadan yalnızca oral Dutasteride Miracle ile iyi çalışır mı? Minoxidil'den bıktım. Artık çıkarıp atacağım. Yeni saç istemiyorum. Varolan şu ince güçsüzler büyüsün yeter diyorum.

Güncel fotoğraf burada. Umarım bir fayda sağlarım.

Yeni Üye
    avadort dan nasıl bi yan etki gördünüz yada etki saçta kalınlasma yeni saç çıkışı varmı yada jinekomasti belirtisi

Saç tipin benimkiyle aynı ince telli ve seyrek rengi dolayısıyla da daha seyrek görünüyor ben minoxu 4 senedir kullanıyorum 10 avodart atıp finasterid 1 senedir finasteride ilk başladığım zaman saçlarım bariz koyulaşmıştı kalınlaşmıştı ama ben bıraktım 9 ay sonra sanada tavsiye ederim finası

Yeni Üye
    Alıntı Seyreksac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç tipin benimkiyle aynı ince telli ve seyrek rengi dolayısıyla da daha seyrek görünüyor ben minoxu 4 senedir kullanıyorum 10 avodart atıp finasterid 1 senedir finasteride ilk başladığım zaman saçlarım bariz koyulaşmıştı kalınlaşmıştı ama ben bıraktım 9 ay sonra sanada tavsiye ederim finası
    Neden bıraktınız

Yan etkiden dolayı bırakmadım minox gibi etki gösterdi bende etkisi 5. 6. 7. aylarda bariz koyulaştı kalınlaştı ama 11. 12. aylarda eski haline döndü gibi hissettim bi 4 ay ara verdim bırakmadım yanlış telafuz etmişim orda

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ���� sen minoxun gelgitlerine denk gelmisin
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Aynen yanlış yaptığımı orda anladım ama geç oldu ara verdiğim sürede inceldi minoxa ara verecektim.