6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: min+dut kullanımı

Yeni Üye

min+dut kullanımı

yaş 25 minoxidil kullanıyorum sadece genetik dökülmem var önleri ektirdim verteyi tepe bölgeyi güclendirmeye calısıyorum minoxidil +dutastirid karışımı kulansam işe yararmı bide yan etki durumu olurmu minoxil ile kullanımda yardımlarınız icin tesekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Geçmiş olsun öncelikle. Genetik dökülme ise kullan, bende kullanıyorum. Resim paylaşabilir misin, ne kadar saç kök ekildi, operasyon nasıl geçti, şakaklara mı ekim yaptırdınız?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cinsel yönden diyorsan korkma o kadarda degil. Kullan yine faydasini gorursun. Duttan korkuyorsan ru kullan.bulabilirsen.. Ekim olayini neden erken yaptin.cokmu açıktı onlerin.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Yeni Üye
    hocam selam , 2 haftadır minoxil+dut kullanıyorum .öncesinde sadece minoxil kullandım uzun bi süre.artık sadece minoxilin fydasını görmez oldum .sade minoxilde olan kaşıntı min dut karışımında da devam ediyor. kaşıntı iyidir falan diyenler var. kaşıdıkça daha da saç gidiyor. napmalı ?

Yeni Üye
    2 yıldır minoxil kullanıyordum .etki azaldı şakaklar geriye gitti tepe açıldı . 2 hafta önce minoxil+dutasterid 'e başladım .kaşıntı gittikçe artıyor.ama bırakmaya korkuyorum .seti ye başlamayı düşünüyorum. min+dut karışımını bırakıp alternatif losyonlara mı başlasam ??

Alıntı Cohen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam selam , 2 haftadır minoxil+dut kullanıyorum .öncesinde sadece minoxil kullandım uzun bi süre.artık sadece minoxilin fydasını görmez oldum .sade minoxilde olan kaşıntı min dut karışımında da devam ediyor. kaşıntı iyidir falan diyenler var. kaşıdıkça daha da saç gidiyor. napmalı ?
    bende uzun sure mi+dut kullandım baktım ilerlemeden çok gerileme var birden kestim şuan cell losyon kullanıyorum dökülmem azaldı