Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Miracle + Min-Dut Düzenli Kullanmamın Başarısı

Alıntı miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İvme azaldımı etken değiştirmek en iyi
    çözümdür bu sayede ayrıca vücudu uzun süredir kullandığınız etkenlere karşı bir arınma imkanıda vermiş olursunuz setipiprant kafein ve cellagance tan şaşmayın derim.
    Kesinlikle bunu daha önceden yapmam lazımdı geç kaldım ve bunun sonucu da ağır oldu bana ama tekrar kazanabilirim o saçları çünkü şuan da düzenli tedaviye başladım biraz da olsa etkisi oldu şimdi bunlara ek dediğiniz tedavileri uygulayacağım bununla alakalı iletişime geçicem hocam sizinle bilginiz olsun

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafa57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki tavsiyeleriniz ne olur saçları tutmam için yeni bir tedaviye başlayacağım şuan da miracle ve min-dut a devam ediyorum eskisi kadar etkisi olmasa da şuanda ilerleme var
    1 yıl oldu Miracle + Mindut kullanıyorum. Mevcut saçlarımı kesinlikle korudum. Gönül isterdi ki daha uzun yıllar bu tedaviyi kullanayım fakat son zamanlarda baş ağrılarım çok arttı ve sabahları çok zor uyanmaya başladım. Tedavimi normal minox + challange losyon olarak değiştirmeyi düşünüyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı tedaviyi uyguluyorsunuz sizde hocam gördüğüm kadarıyla.Ne kadardır tedaviyi uyguluyosunuz ve sizde durum nasıl ?

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç muazzam söylencek bir şey yok hocam.Ama bence bir ara minoxili bir ara çıkartın tedavinizden ve 3-4 aylık sonuçlarınıza bir bakın bakalım gerileme olacakmı çünkü minox bence uzun vadede kullanılabilecek bir etken değil
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Violator, buradan böyle resimlere bakılınca çok yoğun görünüyor ama güneş altında bakılınca yine seyrek görünüyor değil mi oralar? Bana öyle oluyordu. Yoğunluk az...

Güzel iyileşme, geçmiş olsun.

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Violator, buradan böyle resimlere bakılınca çok yoğun görünüyor ama güneş altında bakılınca yine seyrek görünüyor değil mi oralar? Bana öyle oluyordu. Yoğunluk az...

Güzel iyileşme, geçmiş olsun.
    Teşekkürler.
    Miracle losyon üst tarafları tamamen toparladı, güneş altında dahi seyrek yerlerim gözükmüyor. Sadece duş sonrası ıslak saçta seyreklik hafif belli oluyor. Şuan ki sorunum şakaklar, onun üzerine yoğunlaştım çünkü miracle + mindut ile şakaklarda istediğim sonucu alamadım. sadece yoğun tüylenmeler oldu, tüyler saça dönüşmedi.
    http://imgim.com/8769incij7635670.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafa57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki tavsiyeleriniz ne olur saçları tutmam için yeni bir tedaviye başlayacağım şuan da miracle ve min-dut a devam ediyorum eskisi kadar etkisi olmasa da şuanda ilerleme var
    Kesinlikle seti kafein felan ekleyin tedavinize. Bende işe yarıyor.

hocam şuan ki durum nedir acaba. Döngüye girdiğinizde ne yaptınız ilacı kesmeden devam mı ettiniz ?

Alıntı Bleu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam şuan ki durum nedir acaba. Döngüye girdiğinizde ne yaptınız ilacı kesmeden devam mı ettiniz ?
    Şuan ki durum biraz daha iyi eski tedaviye geri döndüm artı seti ve cell ekledim tedavime düzensiz kullandığım için tam sonuç alamıyorum düzenli kullanım çok önemli bir hafta kullanmadığım da hemen gerileme kaydediyorum

Yeni Üye
    Miracle hocam özel den mesaj attım ama bir dönüş olmadı, mesaj ulaşmadı sanırım size ...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon