Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle + Min-Dut Düzenli Kullanmamın Başarısı

Miracle + Min-Dut Düzenli Kullanmamın Başarısı

Merhaba arkadaşlar yaşım 27 2015 yılında tedaviye başladım, başlamadan önce forumu adeta her yerini gezdim kendime en uygun tedaviyi uygulamak için kendime program hazırladım 1 sene boyunca sabah-akşam miracle losyon min-dut ve ketoral krem tedavisi uyguladım bunun haricinde haftada 3 gün ketoral şampuan 2 günü ardınç katranı sabunu ile yıkadım saçlarımı haftada bir gün dermaroller uyguladım ama bu 1 sene hiç aksatmadım diyebilirim bu arada da levent (miracle) abiden bir kaç kez yardım aldım ne kadar teşekkür etsem kendisine azdır resimlerden de görüleceği üzere bana göre çok iyi sonuçlar aldım hatta bu fotoğraflar haricinde bir çok olumlu yönde gelişme sağladım ama şu son 1 senedir düzensiz kullanmamın çok zararını gördüm ilk halime geldim diyebilirim forumdan da baya uzak kaldım bu aralar forumu takipteyim ama bir çok yeni tedavi eklenmiş örneğin Cellagance losyon, setipiprant, RU58841 gibi vs. şimdi sizden bu konuda yardım bekliyorum bu tedaviler nedir ve hangisini önerirsiniz ? artık yeni bir tedaviye başlayacağım miracle ve min-dut şuan için devam ediyorum bunlara ek yeni bir tedavi ekleyeceğim dönüşü olmayan bir yola girdim artık bu resimleri şimdi görünce gerçekten de çok üzüldüm çünkü tutamadım maalesef eskisi gibi düzenli tedaviye devam etmek istiyorum bunların haricinde de her konuda sizden yorum bekliyorum doğal tedavilerde olabilir.

İşte tedavi sürecim :

İlk Başlama Saçları 3 numara vurdurdum (24.02.2015)

4 Ayda ki başarım (30.06.2015)

6.Ay 15.08.2015

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafa57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yaşım 27 2015 yılında tedaviye başladım, başlamadan önce forumu adeta her yerini gezdim kendime en uygun tedaviyi uygulamak için kendime program hazırladım 1 sene boyunca sabah-akşam miracle losyon min-dut ve ketoral krem tedavisi uyguladım bunun haricinde haftada 3 gün ketoral şampuan 2 günü ardınç katranı sabunu ile yıkadım saçlarımı haftada bir gün dermaroller uyguladım ama bu 1 sene hiç aksatmadım diyebilirim bu arada da levent (miracle) abiden bir kaç kez yardım aldım ne kadar teşekkür etsem kendisine azdır resimlerden de görüleceği üzere bana göre çok iyi sonuçlar aldım hatta bu fotoğraflar haricinde bir çok olumlu yönde gelişme sağladım ama şu son 1 senedir düzensiz kullanmamın çok zararını gördüm ilk halime geldim diyebilirim forumdan da baya uzak kaldım bu aralar forumu takipteyim ama bir çok yeni tedavi eklenmiş örneğin Cellagance losyon, setipiprant, RU58841 gibi vs. şimdi sizden bu konuda yardım bekliyorum bu tedaviler nedir ve hangisini önerirsiniz ? artık yeni bir tedaviye başlayacağım miracle ve min-dut şuan için devam ediyorum bunlara ek yeni bir tedavi ekleyeceğim dönüşü olmayan bir yola girdim artık bu resimleri şimdi görünce gerçekten de çok üzüldüm çünkü tutamadım maalesef eskisi gibi düzenli tedaviye devam etmek istiyorum bunların haricinde de her konuda sizden yorum bekliyorum doğal tedavilerde olabilir.

İşte tedavi sürecim :

6.Ay 15.08.2015

Disiplinsizlik değil bence androjen uyuşukluğu dediğimiz olay oluyor ve artık etki etmemeye başlıyor. Bu başarıları uzun süreli yaşayan çok az kişi var ben de onlardan biriyim.

Alıntı mustafa57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İşte tedavi sürecim :

6.Ay 15.08.2015

İvme azaldımı etken değiştirmek en iyi
    çözümdür bu sayede ayrıca vücudu uzun süredir kullandığınız etkenlere karşı bir arınma imkanıda vermiş olursunuz setipiprant kafein ve cellagance tan şaşmayın derim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Disiplinsizlik değil bence androjen uyuşukluğu dediğimiz olay oluyor ve artık etki etmemeye başlıyor. Bu başarıları uzun süreli yaşayan çok az kişi var ben de onlardan biriyim.
    bu dediğiniz bence daha çok reseptör antagonistleri için geçerli hocam yani reseptörlere bağlanıp androjenlerin bağlanmasını engelleyen anti androjenler için belki bir müddet sonra işe yaramayabilir.Ama 5 ar ı inhibe ederek finasteridle uzun yıllar saçlarını koruyan çok insan var.Ben arkadaşın gerileme sebebinin minoxil yüzünden olduğunu düşünüyorum
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Bencede minoxil yüzünden olmuş çünkü aynı şey benim başıma da geldi

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Disiplinsiz kullandım ve tedavime ara verdim yazmış arkadaş bence tek sebebi budur. Gerilemenin androjen uyuşukluğu veya minoxil ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Bunun nedeni kısmen, çıkan saçların geri dökülmesi düzensiz kullanımdan kısmen de androjen hassasiyeti diye düşünüyorum. Bence masaj yapmayı es geçmeyin, deri zamanla sertleşmekte ve çıkan saçlar dökülmekte.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Disiplinsiz kullandım ve tedavime ara verdim yazmış arkadaş bence tek sebebi budur. Gerilemenin androjen uyuşukluğu veya minoxil ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
    Aynı tedaviyi uyguluyorsunuz sizde hocam gördüğüm kadarıyla.Ne kadardır tedaviyi uyguluyosunuz ve sizde durum nasıl ?
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkadaşlar, 5..6 seans PRP bu çıkan saçları koruyabilir mi, ne düşünüyorsunuz? Prp yaptıranlar dökülen saçların durduğunu söylüyorlar.

Benim planımda bu tedaviyi 4..5 ay uygulayıp hemen Prp yaptırmak, böylece belki çıkanlar dökülmez? :/ :\

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki tavsiyeleriniz ne olur saçları tutmam için yeni bir tedaviye başlayacağım şuan da miracle ve min-dut a devam ediyorum eskisi kadar etkisi olmasa da şuanda ilerleme var

Sayfa 1/3 123 SonSon