Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Jinekomasti ! Yardim lütfen

Jinekomasti ! Yardim lütfen

Herkese merhaba yaklaşık 3 yıldır forumu takip ediyorum tedavimi de artık oturttum diyebilirim sadece miracle losyonla saçlarım eskisinden çok daha iyi gerileme yaşamadan 2 senedir yavaş da olsa sonuç aldım. ancak tedaviye ilk başladığımda gaza gelerek bir süre finasterid ve dutasterid hatta çok kısa da olsa androcur kullandım ne yazık ki bu bende jinekomasti problemi yarattı en az saç dökülmesi kadar özgüven kırıcı bir olay ve çevrem tarafından bu problem ne yazık ki fark ediliyor... internetten ve forumdan öğrendiğim kadarıyla ameliyat olmam gerekiyor öğrenciyim bu beni oldukça zorlar.Kilo problemim az da olsa var önümüzdeki hafta itibariyle spora başlıyorum şekeri ve yağı azalttım bunları yaparak az da olsa yol kat edebilirim sanırım.Forumda bir de nolvadex konuşuldu bir süre sizce etkili olur mu ayrıca nolvadexi ne kadar süre kullanabilirim ? Şimdiden teşekkürler...

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    meme dokusu farkedilecek kadar büyüdüyse malesef tek çözümü ameliyat.Bütçen yettiğinde ol kurtul.Ama bir kaç sene olmam diyorsanda ağırlık antremanları yap omuz ,sırt ve kollarını biraz büyüt en azından estetik olarak vücudu toparlarsın kısmen
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi
    Jinekomatsi yan etkisi yapan şeylerden gelecek saç gelmesin. Zaten saçı yakışıklı ve daha ii görünmek için çıkarıyoruz. Kafada saç olacak ama erkeksi güçlü görüntü gidecek. Olmaz olsun öyle tedavi türü. Oral ilaçlardan uzak durun, doğru beslenip topikal losyonlar kullanın.

Yeni olgularda ya da uzun süreli olsada bir çok olguda sadece yağ dokusunda artış olmaktadır spor vb aktivitelerle geçebilir (tabi antiandrojende bırakılarak) acele etmeyin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraf atabilir misin?
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jinekomatsi yan etkisi yapan şeylerden gelecek saç gelmesin. Zaten saçı yakışıklı ve daha ii görünmek için çıkarıyoruz. Kafada saç olacak ama erkeksi güçlü görüntü gidecek. Olmaz olsun öyle tedavi türü. Oral ilaçlardan uzak durun, doğru beslenip topikal losyonlar kullanın.
    Seninle birebir aynı fikirdeyim hocam.Bir ara gözümü karartmıştım finasteride başlayacaktım ama sonra baktım bir sürü insanın yüzü yağ toplamış kadın gibi suratı olmuş , göz altı morlukları torbaları olan olmuş , jinekomasti zaten hepimiz biliyoruz , dht nin vücut kıllarına etkisini biliyoruz zaten sakal gelişimide ya duracaktı yada çok fazla yavaşlayacaktı.Hepsini bir araya koydum dedimki ulan zaten ben bu ilacı yakışıklı olmak için yutucam bir yerden kazanırken 10 yerden kaybedicem.Yani hiç gerek yok topikale devam olursa olur olmazsa olmaz
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Şu anki düşüncem de bu yönde umarım toparlayabilirim.

Haklısınız ancak forumda ve diğer sitelerde alınan sonuçların heyecanına kapılarak içtim herkeste yan etki yapmıyor ama bende jinekomasti oluştu maalesef.

Hocam spor yapıyorum şu an aktif olarak , yediklerime de dikkat ediyorum büyük oranda.Nolvadex e gerek yok mu yani ?

Dediğiniz diğer etkilerin hiçbiri olmadı bende sadece jinekomasti, ama bir yönde katılıyorum size en iyisi bu kadar riske girmemek sanırım.

Sayfa 1/2 12 SonSon