3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Testis ağrısı, kasık ağrısı vb. nasıl olur?

Testis ağrısı, kasık ağrısı vb. nasıl olur?

Arkadaşlar daha önce sitede paylaşıldı mi bilmiyorum ama aramalarıma rağmen bulamadım. Bu yüzden başkalarınında yararlanması için konu açmaya karar verdim.

Sorum şu; Burada uyguladığımız en basit tedaviler bile bazı kişilerde baş ağrısı ya da testis ağrısı gibi sorunlara neden oluyor. Bunun da elbette mantıklı bir açıklaması vardır değil mi? Bilen arkadaşlardan yanıt rica ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hormonlara müdahale ediyorsun, elbette bir çok yan etkiyle bu değişimler kedisini gösterecektir.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topikalde olsa dozları mutlaka etki-yan etki durumuna göre arttırmak lazım fazla dozda yan etki yapabilir.Herkesin endokrin sistemi farklı yanıt veriyor deneyerek görmek lazım.Kimisi jenerik miracleda testis ağrısı görüyor ben hem dozaj hem ilaç oranlarını arttırdım yine yan etki görmedim baş ağrısı bile yok yani 0 yan etki üstüne ru da kullanıyorum.Deneyerek görmen lazım biri yan etki görmüş diye sende görecek değilsin.Ama testis ağrısı gibi yan etkiler görürsen ya bırak yada dozajı azalt.Setipiprant , kafein , cellagance losyon yan etkisi çözümler hormon etkileşimsiz.Eğer korkuyosan önce bunlardan başlaman daha doğru.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men