Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Sacim düzeldikten sonra yeniden dökülmeye basladi

Yeni Üye
    sizce yeniden sacim cikarmi?
    Ektirmek istiyorum doktorlar önermiyor yasdan ve sac dökülme stilinden dolayi. Böyle yarim kel de gezmek istemiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    saclarin kurtulucak seviyede dokulme gecmiside cok eski degil saclari kisalt dermaroller minox miraclede olabilir cell losyon var kafein var setitprant var kullan mutlaka sonuc alirsin bir ay onu denedim olmadi bir ay diverini olmadi diye tedaviyi birakmayacaksin sureklilik lazim on senedir ben mucadele esiyorum . o yaslarda dokukme psikolojinide etkiler bizde yasadik yasiyoruzda hala ayni seylerk mucadeleye devam
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Her konunun altına seti ve kafein öneriliriyor, aylardir 1 tane bile saç çıkardığını söyleyen yada geri dönüş yapan yok fazla mi abartılıyor acaba?

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saclarin kurtulucak seviyede dokulme gecmiside cok eski degil saclari kisalt dermaroller minox miraclede olabilir cell losyon var kafein var setitprant var kullan mutlaka sonuc alirsin bir ay onu denedim olmadi bir ay diverini olmadi diye tedaviyi birakmayacaksin sureklilik lazim on senedir ben mucadele esiyorum . o yaslarda dokukme psikolojinide etkiler bizde yasadik yasiyoruzda hala ayni seylerk mucadeleye devam
    bi 6 ay finasterid ve minoxidile daha devam edicem... bakicam olmadi ektirecem ... psikolojim ve kendime özgüvenim cok kötü oldu.

Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her konunun altına seti ve kafein öneriliriyor, aylardir 1 tane bile saç çıkardığını söyleyen yada geri dönüş yapan yok fazla mi abartılıyor acaba?
    Ocak ayından beri seti kullanmaktayım, yeni saç çıkışı setiyle sağladın mı diye sorarsan bilmiyorum çünkü tek başına kullanmadım hiç setiyi. Bence saç tedavisi kompleks bir yapıda olduğu için bu tip etkenlere tedavinin bir parçası gibi bakmak gerek. Tecrübelerime göre setinin faydası mutlaka var kaşıntıyı kesiyor ve dökülmeyi azaltıyor. Setiyi tek başına kullanan arkadaşların söyleyecekleri daha doğru olabilir ama.

Yeni Üye
    kafada dökülüyor vücutda cikiyor... kollarimda hic bi kil yokken gecen makineyle aldim.. baska forumlarda söyle bisey okumustum; finasterid kullaninca dht azaliyormus ve vucud bu boslugu doldurmak icin daha fazla testestoren üretiyormus ve dht ye olan hassasligini artiriyomus...

dogrumu acaba ?

Alıntı janeiro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafada dökülüyor vücutda cikiyor... kollarimda hic bi kil yokken gecen makineyle aldim.. baska forumlarda söyle bisey okumustum; finasterid kullaninca dht azaliyormus ve vucud bu boslugu doldurmak icin daha fazla testestoren üretiyormus ve dht ye olan hassasligini artiriyomus...

dogrumu acaba ?
    Doğrudur reflex testo yükselmesi deniyor ben ru kullanırken yaşadım buna bağlı olarak karaciğere de yüklenmiş oluyorsun ve sırtında yüzünde bir sürü büyük uçsuz kırmızı sivilce çıkıyor,cinsel konuda kendini tutamıyorsun vs. bunun dışında fazla testonun yarattığı psikolojik bazı etkileri de var.

Yeni Üye
    Alıntı hexstopper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur reflex testo yükselmesi deniyor ben ru kullanırken yaşadım buna bağlı olarak karaciğere de yüklenmiş oluyorsun ve sırtında yüzünde bir sürü büyük uçsuz kırmızı sivilce çıkıyor,cinsel konuda kendini tutamıyorsun vs. bunun dışında fazla testonun yarattığı psikolojik bazı etkileri de var.
    sen sonra naptin ? biraktinmi ?

Yeni Üye
    Alıntı hexstopper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mail adresinı yazar mısın

Sayfa 2/2 İlkİlk 12