Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç dipim acaip kaşiniyor ve hafif dökülme var yardim edermisiniz

Yeni Üye

Saç dipim acaip kaşiniyor ve hafif dökülme var yardim edermisiniz

Merhaba millet benim saçim dipleri çok kaşiniyor kaşiyinca elime kepek geliyor arada ise 2 3 tel saç bir beyaz örtüyü önüme koydm 5 defa saçimi geriye doğru elimle taradim ve 6 tel dökülme oldu bu dökülme orani iyimidir? Yoksa önlem almammi gerekiyor günde 2 yumurta yiyorum bittim sabunu ile yikiyorum ve yikmadan sonra elma sirkesi ile masaj uyguluyorm saçimabu olaydan beri

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fero123a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba millet benim saçim dipleri çok kaşiniyor kaşiyinca elime kepek geliyor arada ise 2 3 tel saç bir beyaz örtüyü önüme koydm 5 defa saçimi geriye doğru elimle taradim ve 6 tel dökülme oldu bu dökülme orani iyimidir? Yoksa önlem almammi gerekiyor günde 2 yumurta yiyorum bittim sabunu ile yikiyorum ve yikmadan sonra elma sirkesi ile masaj uyguluyorm saçimabu olaydan beri
    Enflamasyon işareti belirttiğiniz durum, yumurta yemeyi azaltın ya da tamamen bırakıp bir süre gözlem yapın, bıttım sabunu ve elma sirkesi doğalsa kaşıntıyı ve kepeği azaltıyordur,zaten onları kullanmasanız kaşıntıdan duramazdınız muhtemelen.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    [IMG][/IMG] Bıttım sabunu doğal olduğundan eminim ama Elma sirkesi bu bi bakarmısınız doğalmı tam olarak bilmiyorum yaşım 18 baba kel acaba dökülmelerin sebebi o mudur saçımın son durum bu [IMG][/IMG] bu arada ilgilendiğiniz için teşekkür ederim yumurtayı da bırakıp gözlem yapıcağım

Renginden doğal yolla fermante gibi duruyor ama çok emin olamıyorum sadece görseliyle,fiyatı nedir bu şişenin?
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Yeni Üye
    1.50 tl fiyatı bir market zincirinden alındı

İlk evredesin günde 3-4 bardak yeşil içmeye başla durumu bildir bir anda uçup gidebilir saçların tedaviye hazır ol.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı fero123a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.50 tl fiyatı bir market zincirinden alındı
    Bunu hiç kullanma dostum direkt çöpe,hiçbir firma 3-6 ay arasında fermante olmasını beklediği doğal sirkeyi o fiyata vermez,0,5 lt minimum 15-20 tl arası.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şekerli yiyecekler yiyorsan azalt. Cayda sekeri , tatli v.s. birde hic olmazsa haftada bir kere ketoral sampuan kullan.onunda faydası olur kepege ve kaşintiya.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Yeni Üye
    Saç için hangi bölüme randevu almaliyim ve ne yapmaliyim

Yeni Üye
    Yeşil derken yeşil çaymi?

Sayfa 1/2 12 SonSon