Sayfa 1/4 123 ... SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: b12-çinko-biotin hapı aynı anda fazla gelir mi?

Hybrid View

b12-çinko-biotin hapı aynı anda fazla gelir mi?

bu 3ünü aynı gün kullansak mesela 3 ay boyunca, fazla gelir mi?

Günlük ihtiyaç oranlarını karşılayan dozlarda yada bunun bir kaç katı miktarlarda hiç bir vitamin mineral desteği fazla değildir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük ihtiyaç oranlarını karşılayan dozlarda yada bunun bir kaç katı miktarlarda hiç bir vitamin mineral desteği fazla değildir.
    miracle hocam çinko için önerebilceğin sağlam bir ürün var mı?
    mesela biotinde sanırım hp biotin 5mg tercih edeceğim, çinkoda ne önerirsin?

Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam çinko için önerebilceğin sağlam bir ürün var mı?
    mesela biotinde sanırım hp biotin 5mg tercih edeceğim, çinkoda ne önerirsin?
    Günlük 50 mg ve üzeri çinko preparat ya da krma vitaminlerin hepsi olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük 50 mg ve üzeri çinko preparat ya da karma vitaminlerin hepsi olur.
    Hocam bugün eczaneye gideceğim akşama doğru bu yüzden son kararı vermem lazım. Biraz araştırmalarım sonucunda çinko için ya solgar ya zinco arasında kaldım. Ama solgarın 25mg civarlarında düşük geldi bana, sen 50 yazmışın
    Bu yüzden şunu alayım mı, bundan daha iyi bulabilceğim birşey bulamadım sencede uygunmudur, Zinco 50 mg elementel çinko/1 kapsül (220 mg çinko sülfat)

Biotin de ise bu sefer solgar ve hp biotin arasında kaldım, bu 2 ürün hakkındada çok güzel yorumlar var bu yüzden kararsız kaldım ne alacağıma. Mg olarak sanırım 5 uygun. Yalnız günlük ihtiyacımız 3'müş galiba, 5 de fazla gelebilir mi?
    Bir uzman olarak solgarımı almamı tavsiye edersin hp biotini mi?

bide diyet yapıyorum az yemek yiyorum gün içerisinde

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bugün eczaneye gideceğim akşama doğru bu yüzden son kararı vermem lazım. Biraz araştırmalarım sonucunda çinko için ya solgar ya zinco arasında kaldım. Ama solgarın 25mg civarlarında düşük geldi bana, sen 50 yazmışın
    Bu yüzden şunu alayım mı, bundan daha iyi bulabilceğim birşey bulamadım sencede uygunmudur, Zinco 50 mg elementel çinko/1 kapsül (220 mg çinko sülfat)

Biotin de ise bu sefer solgar ve hp biotin arasında kaldım, bu 2 ürün hakkındada çok güzel yorumlar var bu yüzden kararsız kaldım ne alacağıma. Mg olarak sanırım 5 uygun. Yalnız günlük ihtiyacımız 3'müş galiba, 5 de fazla gelebilir mi?
    Bir uzman olarak solgarımı almamı tavsiye edersin hp biotini mi?

bide diyet yapıyorum az yemek yiyorum gün içerisinde
    Biotini solgar al ben 2 ay kullandim sacim kalinlasti

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Solgar saçma bi şekilde çok pahalı. Medobiotin bulursanız onu alın bence

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinko estradiol blocker olarak biliniyor hatta yabancılar finas ile birlikte alıyor artan estradiol ü kontrol altına almak için.Çinko kullanmak estradiolu düşürüyorsa saçada etkisi kötü yönde olmazmı ?
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çinko estradiol blocker olarak biliniyor hatta yabancılar finas ile birlikte alıyor artan estradiol ü kontrol altına almak için.Çinko kullanmak estradiolu düşürüyorsa saçada etkisi kötü yönde olmazmı ?
    Östrojen konusu çok tartışmalı bir konu bence,çinkonun saç dökülmesine iyi gelmesinin sebebleri inflamasyonu kontrol altına alması hızlı yara iyileşmesine faydalı olması ve antioksidan oluşundandır akne ve saç dökülmesi benzer mekanizmadır yapılan araştırmalarda çinkonun akneyi %50ye kadar düşürebildiği tespit edilmiş ayrıca acne.orgda kullanıcıların yorumları çok iyi mesela çinkoyla dökülmem durdu diyenler var tabiki bu çok değişken birşey ama destek tedavi olarak kullanılabileceğini düşünüyorum.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/82356
    https://www.karger.com/Article/Abstract/51728
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23403290

bugün eczaneye gittim ve 2side yok dedi, solgar 5000 biotin ve solgar çinko picolinate 22 mg

yarın artık başka yerlerde arıcam inş bulurum, online almak istemiyorum

bunların üstünde nasıl kullanılcağı yazıyor mu? aç-tok sabah-akşam vs

Sayfa 1/4 123 ... SonSon