Sayfa 1/5 123 ... SonSon
41 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: b12-çinko-biotin hapı aynı anda fazla gelir mi?

b12-çinko-biotin hapı aynı anda fazla gelir mi?

bu 3ünü aynı gün kullansak mesela 3 ay boyunca, fazla gelir mi?

Günlük ihtiyaç oranlarını karşılayan dozlarda yada bunun bir kaç katı miktarlarda hiç bir vitamin mineral desteği fazla değildir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük ihtiyaç oranlarını karşılayan dozlarda yada bunun bir kaç katı miktarlarda hiç bir vitamin mineral desteği fazla değildir.
    miracle hocam çinko için önerebilceğin sağlam bir ürün var mı?
    mesela biotinde sanırım hp biotin 5mg tercih edeceğim, çinkoda ne önerirsin?

Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam çinko için önerebilceğin sağlam bir ürün var mı?
    mesela biotinde sanırım hp biotin 5mg tercih edeceğim, çinkoda ne önerirsin?
    Günlük 50 mg ve üzeri çinko preparat ya da krma vitaminlerin hepsi olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük 50 mg ve üzeri çinko preparat ya da karma vitaminlerin hepsi olur.
    Hocam bugün eczaneye gideceğim akşama doğru bu yüzden son kararı vermem lazım. Biraz araştırmalarım sonucunda çinko için ya solgar ya zinco arasında kaldım. Ama solgarın 25mg civarlarında düşük geldi bana, sen 50 yazmışın
    Bu yüzden şunu alayım mı, bundan daha iyi bulabilceğim birşey bulamadım sencede uygunmudur, Zinco 50 mg elementel çinko/1 kapsül (220 mg çinko sülfat)

Biotin de ise bu sefer solgar ve hp biotin arasında kaldım, bu 2 ürün hakkındada çok güzel yorumlar var bu yüzden kararsız kaldım ne alacağıma. Mg olarak sanırım 5 uygun. Yalnız günlük ihtiyacımız 3'müş galiba, 5 de fazla gelebilir mi?
    Bir uzman olarak solgarımı almamı tavsiye edersin hp biotini mi?

bide diyet yapıyorum az yemek yiyorum gün içerisinde

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam bugün eczaneye gideceğim akşama doğru bu yüzden son kararı vermem lazım. Biraz araştırmalarım sonucunda çinko için ya solgar ya zinco arasında kaldım. Ama solgarın 25mg civarlarında düşük geldi bana, sen 50 yazmışın
    Bu yüzden şunu alayım mı, bundan daha iyi bulabilceğim birşey bulamadım sencede uygunmudur, Zinco 50 mg elementel çinko/1 kapsül (220 mg çinko sülfat)

Biotin de ise bu sefer solgar ve hp biotin arasında kaldım, bu 2 ürün hakkındada çok güzel yorumlar var bu yüzden kararsız kaldım ne alacağıma. Mg olarak sanırım 5 uygun. Yalnız günlük ihtiyacımız 3'müş galiba, 5 de fazla gelebilir mi?
    Bir uzman olarak solgarımı almamı tavsiye edersin hp biotini mi?

bide diyet yapıyorum az yemek yiyorum gün içerisinde
    Biotini solgar al ben 2 ay kullandim sacim kalinlasti

Alıntı Mosoko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biotini solgar al ben 2 ay kullandim sacim kalinlasti
    dün işten dolayı gitmemiştim eczaneye artık pazartesiye kaldı
    sağol, evet sanırım solgar almak daha iyi olcak sonuçta çok daha tanınmış bir marka, solgar 5000 uygun

pazartesiye kadar çinkoyu da biraz daha araştırayım tamamdır, şuanda ilk adayım Zinco 50 mg

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Solgar saçma bi şekilde çok pahalı. Medobiotin bulursanız onu alın bence

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün işten dolayı gitmemiştim eczaneye artık pazartesiye kaldı
    sağol, evet sanırım solgar almak daha iyi olcak sonuçta çok daha tanınmış bir marka, solgar 5000 uygun

pazartesiye kadar çinkoyu da biraz daha araştırayım tamamdır, şuanda ilk adayım Zinco 50 mg
    Çinko pikolinat en iyisidir çinko kralı olarak bilinir çon iyi absorbe edilir çinko sülfat ise ne en iyidir ne en kötüdür genelde zinco kullananlar başarılı olduğunu belirtmiş kötü değil seçim sizin..

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çinko pikolinat en iyisidir çinko kralı olarak bilinir çon iyi absorbe edilir çinko sülfat ise ne en iyidir ne en kötüdür genelde zinco kullananlar başarılı olduğunu belirtmiş kötü değil seçim sizin..
    hocam dediğin şey ama 22mg diyo, sanırım 50mg olsa iyi olurmuş. emin değilim

Sayfa 1/5 123 ... SonSon