3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: L'oreal Denser Hair Serum (Serioxyl)

Yeni Üye

L'oreal Denser Hair Serum (Serioxyl)

Merhaba arkadaşlar. Bu serumu kullanan arkadaşlar var mı acaba? Ben yeni keşfettim. Minoxily'e başlamayı düşünüyordum ama bu ürünü görünce kafam karıştı. Kullanan arkadaşlar bir etkisini gördü mü? Enteresan vaadleri var. Acaba minoxil gibi etkili bir ürün müdür yoksa yine faso fiso mu? Cevaplarınızı bekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu ürünü kuaför satiyosa bence uzak durmak lazim. kuaförün koltuga kuzu gibi oturmus müsteriyi kafalamasindan daha kolay bir
    satis yöntemi yoktur. lorealin sahibi kadin bu hafta 95 yasinda öldü milyarlarca dolar serveti böyle böyle yapti iste
    yaz tatilinde rastgele bi berbere gitmistim adam dedi sac ekimi düsünmez misin senin arkalar cok iyi 2-3 bin kök ektiler mi ön tarafa cok iyi durur felan
    övmeye basladi ekimi. bende zaten koltuktayim yapacak baska bisey yok dinliyorum adami himm himm evet evet diye en son baklayi agzindan cikartti
    estetik cerrah arkadasim var felan burdan cok tanidigin sacini ekti cok iyi sonuclar aldilar memnunlar felan. berberler yakinda saç ekmeye baslarlarsa sasirmamak gerek

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    L'oreal ve benzeri şirketler saç dökülmesine karşı bir ürünlerinin olduğunu iddia ediyorsa orada oturup 2dk düşüneceksin. bunlar kan emici gibi paranı emerler ama saçına bir şey veremezler.