4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Minoxil vs Stemoxydine

Yeni Üye

Minoxil vs Stemoxydine

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda Minoxidil kullanmaya başlayacaktım. Ama bıraktıktan sonra dökülme gibi olumsuz etkileri yüzünden çekiniyordum. Araştırmalarım sonucunda stemoxydine içeriğine ulaştım. Bu içeriktede pek çok ürün var. Ama bu içerikteki ürünlerin Minoxil gibi etkili olup olmayacağı konusunda bir fikrim yok. Acaba bu iki içeriği bilen birisi bir karşılaştırma yapabilir mi?

http://stemoxydine.com/stemoxydine-vs-minoxidil/ Bu sitedeki karşılaştırmada stemoxydine içeriği olan ürünleri bıraktığımızda çıkan saçların dökülmediği filan yazılmış. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Yeni Üye
    Ben neogenic serumu kullanmıştım stemoxydine içeriyor . Yaklaşık 6 ay kullandım sonuçları çok güzeldi fakat ardindan iki üç ay ara verdim ve dökülme tekrar başladı. Güncel tedavimde de mevcut tedavime ek olarak gün aşırı kullanmaktayım. Ben kullanırken etkilerini üçüncü aydan sonra gösterdi. Saçlarımda da bir yoğunluk artışı sağladı fakat fiyat bakımından çok pahalı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    minoxidil saci doker dusuncesi nerden geliyor anlamiyorum. Klinik olarak kanitlanmis urunden bahsediyoruz. hangi tedavi uygularsaniz uygulayin birakinca,gelen saclar gider. Cunku vucudunuzdaki dht sac koklerine gelmeye devam edecek. Birakinca hangi tedavide saclar kaliyor biri gosterebilir mi yok boyle birsey malesef bu mantiktam cikin tedavi uygularken
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Sorun minoxili bırakınca minoxil ile gelen saçların dökülmesi değil. Herkes bırakınca kendi saçınıda döktüğü. Yani sadece tedavi ile gelen saçlar gitse geri sorun yok. Eskisinden beter olma durumu var sanırım. En azından herkes öyle söylüyor.