Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 18 Yaş saç dökülmesi ve genel bir yoklama

Hocam iyi günler. Dediğiniz aynı eksiklikler bende de çıktı. B12 vitamin değerim 344 pg/mL çıktı. Doktor normal dedi ama internette araştırınca bu değerin 900 lü değerlerde olması gerektiği söyleniyor. Solgar b12 vitamini almayı düşünüyorum. Nasıl olsa fazlası zararsız.

senin b12 344 iyi çıkmış, benim 130lardaydı şimdi 1 kutuda 190 çıktı. b12 için doktorun verdiği hapı kullanıyom, fiyatıda çok ucuz ve 1 kutuda 60 tane değer yükseltti

Yarın itibariyle 2 kutu(oral şekilde) d vitamini,omega-3 ve b12 vitaminlerini kullanmaya başlıyorum. Günlük olarak 2-3 bardak yeşil çay içeceğim. Ve birer avuç çiğ kabak çekirdeği ve siyah çekirdekli kuru üzüm tüketeceğim. Günlük şampuan olarak sebamed anti hair loss kullanacağım. 2 günde bir saçımı yıkayacağım. Şeker,ekmek ve abur cubur gibi şeyler yok. Bakalım nasıl bir sonuca ulaşacağım. Muzdarip hocamın da dediği gibi şuanlık doğal yollardan gitmeye çalışıyorum. Konuyu 3-4 hafta sonra tekrar güncelleyeceğim. Yardımlarınız için çok teşekkürler

Abilerim bir şey sormak istiyorum. Tedaviye devam ediyorum ama hiç saçıma doğrudan süreceğim bir losyon ya da sprey tarzı şey yok. Neler önerirsiniz bunun için ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Anıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim bir şey sormak istiyorum. Tedaviye devam ediyorum ama hiç saçıma doğrudan süreceğim bir losyon ya da sprey tarzı şey yok. Neler önerirsiniz bunun için ?
    @Miracle ile görüşün elinde yan etkisiz çok güçlü etkenler var temin edebilirsiniz.

Abilerim miracle nickli abiden destek alamıyorum. Cevap vermiyor bir türlü. . Ne yapmalıyım ? Bekliyim mi daha ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Anıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim miracle nickli abiden destek alamıyorum. Cevap vermiyor bir türlü. . Ne yapmalıyım ? Bekliyim mi daha ?
    Dönüş yapar sabret

Abilerim babam benim için mehmet aydın zeytinyağlı defne sabunu getirmiş. Sizce sebamed anti hair loss'un yerine bu sabunu mu kullanayım ? Sebamed çok hızlı yağlandırıyor saçımın. Öyle de aman aman bir etki göremedim .

ne yazıkki doktorlar böyle ama onlarda suç yok bence dünya buna çare bulamamış doktor ne yapsın.kalkıp sana hergün finas ve dutas al diyemez.fakat daha farklı doğal çözümleri olmalı bence doktorların.
    doktora gittin ve sana minoxidil önerdi.ama bunu yoldan geçen kime sorsan sana önerirki zaten.
    kısacası burada iş başa düşüyüor yani sana resimlerine baktım genç kardeşim ne yazıkki gerçeği söylemek zorundayım 25 yaşına kadar kel kalma olasalığın okadar yüksekki.bunu nerden anlıyorum sana açıklıyım.
    dayı ve amcalarında kelllik yok dedin ama babanız kel bu bir ispattır zaten demekki gen babaya çekmiş.ve saçlarının çok güçsüz hacimsiz dökülecekmiş gibi duruyor.
    benimde babam kel benimde saçlarım dökülüyor ve emin ol 18 yaşındayken senden daha iyi saçlarım vardı benimde saç genim babama çekmiş ama benden 1 yaş büyük abim var saçları iyi durumda ve kalın telli saçları var.
    kısacası burası gerçekten çok iyi bir site araştır buradan kendine kullanabileceğin bir tedavi seç.evet saç ekimi daha sonra yine yaptırabilirsin ama tedavi devemalı dökülen saçlar için gerekli hele senin ve benim gibi genetik dökülmeye maruz kalanlar için

Hocam muzdarip abi bana bir çok tavsiyede bulundu. Ve tedavilerle çok başarılı olacağımı söylüyor. 18 yaşındayım lütfen böyle şeyler söylemeyin bana. Çünkü milyon tane adam tanıyorum babası kel olup saçları güp gür olan. Umudum hiçbir zaman asla ama asla kırılmayacak.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon