Sayfa 7/19 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
189 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Saç Dökülmesi Sorunu Çözümünde Sona Yaklaşıyor Olabilim.

Yeni Üye
    Linki paylaşmıştım bilmiyorum neden çıkmadı.Tekrar paylaşıyım ama yine çıkmazsa sayfa feyyaz kurtuluş blog spot saç çıkarmak için doğal yöntem başlığı da. Linki yine yapıştırıyorum bakalım https://feyyazkurtulus.blogspot.com....6-ise.html?m=1

Yeni Üye
    Hocam inşallah Yeditepe Ünv. gibi 300 tl gibi fiyatlara satmazsınız ilacı

Alıntı sako Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam inşallah Yeditepe Ünv. gibi 300 tl gibi fiyatlara satmazsınız ilacı
    Toplu alımlarla birlikte aldığımız fiyata setipiprant ru kafein vb alıyoruz misyonumuz ortada ancak tabi ki bir maliyet tablosu çıkacaktır sorunun çözümüne yönelik birden fazla etken gerekebilir ve hepsinide bulamayabiliriz şu an tek önceliğimiz sorunun kendisi yoksa tabi ki en makul maliyette çözüm olması gerekiyor yeditepe ile bu açıdan yanyana telaffuz edilmek bile bence doğru değil.
    Konu Miracle tarafından (27.10.2017 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplu alımlarla birlikte aldığımız fiyata setipiprant ru kafein vb alıyoruz misyonumuz ortada ancak tabi ki bir maliyet tablosu çıkacaktır sorunun çözümüne yönelik birden fazla etken gerekebilir ve hepsinide bulamayabiliriz şu an tek önceliğimiz sorunun kendisi yoksa tabi ki en makul maliyette çözüm olması gerekiyor yeditepe ile bu açıdan yanyana telaffuz edilmek bile bence doğru değil.
    Tahminen ne kadar bekleriz Miracle.Artık sabrım kalmadı başkasının saçına özenmekten bıktım bir bayan olarak

aylık 300 lira gideri olan saç ilacı (kesin çözüm) kesinlikle insanları zorlamaz diye umuyorum. Çünkü aylık en az 300 lira sigaraya veriyoruz. Birisi dese ki sigarayı bırak saçlarına geri kavuş ne yapar eder o zıkkımı bırakırız...

Alıntı Ibikkusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aylık 300 lira gideri olan saç ilacı (kesin çözüm) kesinlikle insanları zorlamaz diye umuyorum. Çünkü aylık en az 300 lira sigaraya veriyoruz. Birisi dese ki sigarayı bırak saçlarına geri kavuş ne yapar eder o zıkkımı bırakırız...
    iyide ne kadar süre kullancağına bağlı. mesela 5 sene, 10 sene her ay 300 vermeyi düşünüyormusun cidden

bana sorsan mesela 1 yıl mı kullancan ozaman verilebilir 300 ama muhtemelen hep kullanılcaksa 300 çoğu kişiyi aşar bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence maliyet hesabı için erken hocam. İnşaallah çözüme kavuşuruz sonrasında maliyeti sorun değil ne yapıp ne edip o parayı bir kenara koyar saklarız.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar yabancı forumlarda replicell için fon eksikleri varsa gerekirse bağış yapalım yeter ki çıkarsınlar bir an önce diyor, biz daha ortada bişey yok para derdine girdik ruhumuz fakir

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar yabancı forumlarda replicell için fon eksikleri varsa gerekirse bağış yapalım yeter ki çıkarsınlar bir an önce diyor, biz daha ortada bişey yok para derdine girdik ruhumuz fakir
    yeter ki kesin çözüm olsun biz de yaparız ne var yani

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum insanların hayatlarını değişterecek kadar büyük birşey bu maddiyat birinci öncelik olmamalı..
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Sayfa 7/19 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon