Sayfa 16/19 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
189 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: Saç Dökülmesi Sorunu Çözümünde Sona Yaklaşıyor Olabilim.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkkür ederim inşallah o süreçte sizlede istişarede ederiz ama şu anda ilk hedefim ve ana motivasyonum güzel bir çözümü nihayete erdirmek sonrası kolayda olsa zorda olsa hatta hiç olmasada o mutluluk bana yetecek.
    Hocam bir kaç sorum olacak
    Kulanım biçimine kısa sürelerle enjeksiyon demişsiniz ileride topikal olarak kullanılabilecek mi yoksa yine PRP'de yapıldığı gibi iğneyle mi uygulanacak ? Ayrıca formülasyon fabrikasyon olarak mı elimize ulaşacak yoksa etkenler topluca alınıp mircle losyon gibi evde mi yapılacak ? Size güvenimiz sonsuz mümkünse fabrikasyon aşamasında ürününüzün tasarımına yardımcı olmak isterim İyi ki bu siteyi bulmuşum da bu sıkıntının çözümüne şahit olma şansına sahibim

Tedavilerdeki en büyük sorun saçlı derinin etkenlere yanıt vermemesi adeta bir tahta parçası, kösele gibi davranmasıdır. Yeni yöntem bunu ortadan kaldırıyor adeta eski bir motorun sonunda marş alması gibi harekete geçip yanıt verir hale geliyor; bu nw2 den nw7 ye kadar herkese büyük bir sorunu aşmayı sağlıyor, bu aşamada bunu aştığımı net olarak belirtebilirim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hocam çok heycanlandiriyorsun bizi. Umarim çok az bir zaman kalmistir bitirmenize, yaza kadar bir sürpriz beklemiyor degilim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    abi valla bu sözlerinle çocuğunuz doğdu sözleri arasında hiç bir fark yok merakla ve sabırsızlıkla bekliyoruz

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavilerdeki en büyük sorun saçlı derinin etkenlere yanıt vermemesi adeta bir tahta parçası, kösele gibi davranmasıdır. Yeni yöntem bunu ortadan kaldırıyor adeta eski bir motorun sonunda marş alması gibi harekete geçip yanıt verir hale geliyor; bu nw2 den nw7 ye kadar herkese büyük bir sorunu aşmayı sağlıyor, bu aşamada bunu aştığımı net olarak belirtebilirim.
    Bizzat isminizle dua ediyorum abi.Allah sizden razı olsun daha ne denir ki...

Yeni Üye
    En büyük umudum burası ben kafayı yemeden çıkar inşallah.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı matakade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En büyük umudum burası ben kafayı yemeden çıkar inşallah.
    Yok canım daha neler, kafayı yiyecek kadar takıyor musunuz bu sorunu kafaya.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Aslına bakarsanız kafayı taktığım nokta şu saçlı derim var hemen hemen ön çizgim tamamen korunuyor ama üst bölge nw6-7 seviyesine kadar seyrek. Arafta gibiyim ya tam kel olayım yada bir çözüm olsun artık. Tedaviyi bırakırsam ve saçlı deriyi kaybedersem ileride çıkabilecek tedavilerde sorun yaşar mıyım acaba diyorum. Tedaviyi bırakmadığımda biliyorum ki ne yaparsam yapayım eskisi gibi olmayacak mevcut tedavilerle

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gencler icin cok onemli okulu birakcak dereceye gelen var

Allah yardımcınız olsun hocam sabırsızlıkla bekliyoruz

Sayfa 16/19 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon