Sayfa 5/19 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
189 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Saç Dökülmesi Sorunu Çözümünde Sona Yaklaşıyor Olabilim.

tarun
    Guest
    uzun süredir böyle güzel haber almamıştım
    hocam inşallah en kısa zamanda sonuca ulaşırsınız

bu alanda dünyadaki en bilindik insanlar bu açıklamayı yapsa bu kadar umutlanmam. araştırmalarının neticelenmesini umutla bekliyoruz ve başarılar diliyoruz.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişmeleri merakla bekliyoruz hocam.Allah yardımcınız olsun..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar kısa bir cümle olarak özet geçeceğim yıllardır süren araştırma süreçlerimde saç dökülmesi ve kellikte bir ana sorunu belirledim ancak bunun çözümü içinde etkenleri bulabilmemiz gerekiyor biraz daha zamana ihitayacım var size bu süreçte size diyebileceğim kafanızda ki en ufak tüye bile ihtiyacınız olduğu. Kısaca saçlı deri kondüsyonu geri dönüş hızı ve süresini inanılmaz etkiliyor kesinlikle bu süreçte saçlarınızı koruyun ve bekleyin. (dönemsel dökülmelerden çekinmeyin önemli olan saçlı deri dokusunun daha kötüye gitmemesi tedavilerinize devam etmeniz koruyacaktır görüntü değişse bile) Mevcut çözümleri yeterli görüyor olsam da ileri kellik ve müzmin inatçı olgulara da çözüm olacağını düşünüyorum.
    Nekadar bekliyeceğiz açıklaman için çok sabırsızlanıyoruz.bir bayan olarak endişeliyim hergün saçlarımı kaybetmekten

Katkılarınız için teşekkürler miracle hoca

Sabırsızca seni bekliyoruz Miracle

SaçımınDoktoru Üyesi
    reis kalbimize bir su serptin gittin be

Çalışma nın zamana ihtiyacı var aşamalar şöyle 1- sorun sebep/sebepleri 2- Nelerin bu belirlenen sebeplere iyi geleceği, çözeceği 3- Bu etkenler var mı nasıl elde edilir 4- hangi formda ve sürede hangi dozda olmalı vs gibi uzuyor tabi hepsinde başlarda değilim yol aldım bayağı sona doğru denemeye başlayacağım ancak bir güzel haberimde sebore egzama kepek vb sorunları da halletmeyi hedefleyen bir çözüm olması.
    Konu Miracle tarafından (04.10.2017 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışma nın zamana ihtiyacı var aşamalar şöyle 1- sorun sebep/sebepleri 2- Nelerin bu belirlenen sebeplere iyi geleceği, çözeceği 3- Bu etkenler var mı nasıl elde edilir 4- hangi formda ve sürede hangi dozda olmalı vs gibi uzuyor tabi hepsinde başlarda değilim yol aldım bayağı sona doğru denemeye başlayacağım ancak bir güzel haberimde sebore egzama kepek vb sorunları da halletmeyi hedefleyen bir çözüm olması.
    Miracle üstad geçmişte yapmış olduğun ve de yapacakların adına şahsım adıma minnettarım. Tamam belki lise yıllarına dönemedim buradaki tedavilerle ama kel de kalmadım, bu bile çok önemli bence. Ümit dolu bakabiliyoruz sayende, sağ ol var ol.

Hocam var olun ! Bir insanın yüzünü başka bir insana nakleden tıbbın çaresiz kaldığı şu günlerde , bi ümit oldunuz bizlere.

Ufak bi soru : Sorun / sebep diyorsunuz ya , bu dht gibi pgd2 gibi bilindik bir problem mi yoksa tamamen sizin yeni keşfettiğiniz bir problem mi.

Sayfa 5/19 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon