4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

Yeni Üye

Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

Öncelikle bayan olduğumu belirteyim.Bundan yaklaşık 14 15 ay önce saçlarım dökülmeye başladı ama aşırı agresifti bende stres kaynaklı diye düşünüyordum. Çok kısa bir zamanda çok saç kaybettim. hala dökülme devam ediyor. çok agresif değil ama açıklıklarım çok fazla ve kafamın her tarafından dökülüyor. O çok aşırı dökülme olan zamanlar net hatırlıyorum resmen köklerin rengi değişmiş incelmişti. Anlamak istediğim bu şekilde dökülme sizce dht midir stres midir erkek tipi midir kadın tipi midir? Ve saçlar incelerek dçkülünce bu saçların geri geleceği anlamını mı taşır? Yoksa köklerin öldüğü anlamını mı?Erkeklerde de minyatürize olarak mı dökülür? Birisi cevap verirse çok sevinirim.

erkeklerde de saçlar incelerek dökülüyor aynı erkek tipi dökülmeyi anlatıyorsunuz ama bayan olduğunuz için bilemiyorum sebebi nedir.Bir doktora gidip kan tahlillerine baktırın bence ilk önce ondan sonra burdan bir tedaviye başlarsınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Dökülme nedeniniz hakkında bişey diyemem fakat saçlar incelerek dökülüyorsa bizde olan gibi kök zamanla minyatürize olur.Doktora gittiniz mi dökülmenizle alakalı ? Bu süre içinde losyon yada başka bişey kullandınızmı dökülmenizi durdurmak için?

Yeni Üye
    Doktora gittim 1 seneden fazla oldu o zaman çok yoğun dökülmem vardı henüz açılma yoktu. Ama o doktora o kadar kızgınım ki bir sürü tahlil yaptı ikna olmak için saçımı her yerinden çekti bir sürü saçımda orada döküldü. Sonra tahlil sonuçlarına göre birşey yok dedi. Ben çok stresli olduğumu söyledim o da strestendir geçer dedi. Ama 9 aydır stresli değilim şu an aşırı derecede açılma var saçımın her yerinde yanlarında üstünde arkasında. Ve ben birşeyler yapmaya yeni başlıyorum inşallah geri gelir saçlarım. ��

Bu Konudaki Etiketler