Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Deneyen yada duyan varmı?

Yeni Üye

Deneyen yada duyan varmı?

Loreal serioxyl danser hair diye bi urun gordum az once youtubede 150 tl gibi bir fiyati var 3 ay kullanimda 1700 saç teli vaad ediyor 1 1.5 aydada etkisini gosteriyomus en onemliside minoxil gibi sok dokulme yada ömür boyu kullanma gibi bi sorunu yokmus duyaniniz varmı aranizda.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saymislar mi 1700 u zor durumunuzdan faydalaniyolar almayin

sakın bunlara inanma ben benzerini kullandım sadece bir miktar kalınlaşma yapar belki o kadar. saç çıkışı falan zor iş.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Yeni Üye
    Oda olabilir tabide iste insan kaniyo hemen ama ben bi denicm bakalım

Yeni Üye
    Zaten saclarim biraz kalinlassa bide dokulmeyi azaltsam yeter bana sac çıkışına pek fazla ihtiyacım yok tabi bide sag alin bilgesi sola gire icerde ama oda dogustan biseyin fayda edeceğini sanmiyorum dedginiz gibi bi yogunluk katabiliyosa benim işimi görür

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bukadar büyük şirketler böyle saçma ürünler yapmaya çalışacağına dökülme mekanizmasını açıp okusalar ona göre etken geliştirseler çok daha başarılı olurlar mesela güçlü bir wnt aktivatörü ve crth-2 antagonisti geliştirseler kalsifakasyonla ilgili birşeyler yapslar kellik nerdeyse biter bukadar zor olduğunu sanmıyorum ellerinde çok ciddi imkanları var çünkü.

Yeni Üye
    O dediklerinizi yapsalar zarar ederler kellige çözümü belkide yıllar önce buldularda bize göstermiyorlar bi ilaca bağlı yaşatıyorlar yada sac ektirmemizi sagliyolar kanserine çözüm var organ nakline cozum varda buna mi yok

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deneyen varmı bu ürünü bikaç yerdede gördüm tavsiye ediyorlar tabi bu site dışında güvenemiyorum tavsiyelere kullanan varsa bilgi vereblirmi

Yeni Üye
    Vichy Dercos Neogenic kullandım 3 kutu o 1700 sac cıkısı vaadedıyordu ve cok pahalı bir urun ama hıc bır ıse yaramadı.

Yeni Üye
    Sonradan dökülme sorunu yapiyomu yani çıkardığı saçları

Sayfa 1/2 12 SonSon