Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: çörek otundaki timokinon maddesi pgd2 inhibitörü çalışması

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Timokinon burada olmaz, şurada bulunmaz demek nasıl bir akıl tutulması anlamış değilim. çörek otunun içeriğinde olan bir madde azalır veya artmaz. hiçbir yere güvenmiyorsan çörek otunu ya sen çıkarırsın yada direk kendisini kullanırsın.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çünkü çörek otunun cinsi aktararın kullandığı dandik suriye çörek otu özel türkiyede yetiştiren soguk sıkım yapanların cidden çok yüksek timokinonu aktardan alınan örneklerde timokinon çok düşük
    Suriye üretimi olmayan çörek otu bulursanız bizde alalım hocam, şimdi bir yüzde veremem ama savaş öncesi %80 suriye üretimiydi zaten kullandığımız çörek otu,bir de suriye üretimi olunca dandik mi oluyor belki bize göre daha doğal üretiyordur adamlar, savaş sonrası kirlenmeyi mahfuz tutuyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suriye üretimi olmayan çörek otu bulursanız bizde alalım hocam, şimdi bir yüzde veremem ama savaş öncesi %80 suriye üretimiydi zaten kullandığımız çörek otu,bir de suriye üretimi olunca dandik mi oluyor belki bize göre daha doğal üretiyordur adamlar, savaş sonrası kirlenmeyi mahfuz tutuyorum.
    suriye uretimi degil suriye türü ucuz ve dandik mısırr vs de bolca var turkiyede yeni yeni başladılar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ultaran38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Timokinon burada olmaz, şurada bulunmaz demek nasıl bir akıl tutulması anlamış değilim. çörek otunun içeriğinde olan bir madde azalır veya artmaz. hiçbir yere güvenmiyorsan çörek otunu ya sen çıkarırsın yada direk kendisini kullanırsın.
    gerçekten söylediğinin farkındamısın

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yapmalıyız şimdi kimden alcaz gerçi benim bahsettiğim eczane zade vital ile anlaşmalı sanırım hep onun ürünleri vardı. Hatta büyük ihtimal yazıyı da onlar verdi asın diye

Yeni Üye
    Bu konuda yardımcı olabilmesi açısından cevap yazmak istedim Ankara'da katıldığım bir fuarda çörek otu yağı almıştım adamlar hemen orada gözümün önünde çörek otunu yağa çevirmişlerdi. Şişenin üstünde facebook adresleri de var ama biz görmezkende aynı yolla mı yapıyorlar bilemiyorum tabi. Ben fuarı takip etmeye devam edeceğim almak için.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapmalıyız şimdi kimden alcaz gerçi benim bahsettiğim eczane zade vital ile anlaşmalı sanırım hep onun ürünleri vardı. Hatta büyük ihtimal yazıyı da onlar verdi asın diye
    Siz devam edin muzdairp hocam zade vital iyidir benim itirazım bilinen markaları tavsiye ederken evde makinasını alıp kendiniz bile sıkabileceğiniz bir yağı tüm aktarları tü kaka ederek insanlar için yanlış yönlendirme yapılmamas,ı çok geniş bir piyasası var bu işin önemli olan tanıdığınız bilidiğiniz bir marka ya da güvendiğiniz muhabbetiniz olan bir aktara her türlü güvenip alınabilir,ben yıllarca günde 2 gr çörek otunun tohumunu kullandım ve kullandığım sürece kışın grip dahi olmadan atlattım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz devam edin muzdairp hocam zade vital iyidir benim itirazım bilinen markaları tavsiye ederken evde makinasını alıp kendiniz bile sıkabileceğiniz bir yağı tüm aktarları tü kaka ederek insanlar için yanlış yönlendirme yapılmamas,ı çok geniş bir piyasası var bu işin önemli olan tanıdığınız bilidiğiniz bir marka ya da güvendiğiniz muhabbetiniz olan bir aktara her türlü güvenip alınabilir,ben yıllarca günde 2 gr çörek otunun tohumunu kullandım ve kullandığım sürece kışın grip dahi olmadan atlattım.
    Valla tavsiyeniz üzerine öğütücü aldım her şeyi öğütüyor çok pratik yemesi de basitleşti tohumların. Vardır illa ki şifası diyip devam ediyorum sağlığım çok çok iyi Allaha şükür.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zade vitale çalışmıyorum piyasada hangi yağ var analiz ettim ben kimyagerim en iyi çıkanlar zade vital ve tabia eczanede analiz raporlarına dikkat ediyor ben onlarada güvenmedim kendim analiz etirdim

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkaaşlar şunu anlamıyorsunuz çörek otunun türüne göre değişir etken maddesi piyasada satılan arap çoğrafyasından geliyor türkiyede olan tür daha iyi ve onuda belli başlı markalar ekiyor burdur vs bu konuda hayatını adamış biri olarak nasıl istiyorsanız onu yapın sonra aa bir işe yaramadı der durursunuz

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon