Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: çörek otundaki timokinon maddesi pgd2 inhibitörü çalışması

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkaaşlar şunu anlamıyorsunuz çörek otunun türüne göre değişir etken maddesi piyasada satılan arap çoğrafyasından geliyor türkiyede olan tür daha iyi ve onuda belli başlı markalar ekiyor burdur vs bu konuda hayatını adamış biri olarak nasıl istiyorsanız onu yapın sonra aa bir işe yaramadı der durursunuz
    Arap coğrayasında bu bitkinin binlerce yıldır tarımı yapılıyor hocam çünkü ana vatanı Mısır,Suriye ve Hindistan,biranda genetiği mi değişti ne oldu benim anlamadığım nokta burası, tr de son 4-5 yıldır üretilmeye başlandı diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin, bizim ülkemiz nereden temin etmiş mesela bu bitkinin tohumunu ?
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arap coğrayasında bu bitkinin binlerce yıldır tarımı yapılıyor hocam çünkü ana vatanı Mısır,Suriye ve Hindistan,biranda genetiği mi değişti ne oldu benim anlamadığım nokta burası, tr de son 4-5 yıldır üretilmeye başlandı diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin, bizim ülkemiz nereden temin etmiş mesela bu bitkinin tohumunu ?
    evet yapılıyor ama en kalitelisi türkiyede çünkü yüzlerce yıl önce buraydı vatanı ve buradaki çok daha kaliteli bitkinin yetiştiği çoğrafya iklim genetik yapısı herşey etkili bitkisel ürünler konusunda çalışan biri olarak biraz saygı lütfen

evet yapılıyor ama en kalitelisi türkiyede çünkü yüzlerce yıl önce buraydı vatanı ve buradaki çok daha kaliteli bitkinin yetiştiği çoğrafya iklim genetik yapısı herşey etkili bitkisel ürünler konusunda çalışan biri olarak biraz saygı lütfen
    Şimdi biz forum olarak dermatologlora saygısızlık mı ediyoruz hocam adamların alanlarında geziniyoruz, asıyoruz kesiyoruz,alınganlık göstermeyin lütfen.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şimdi biz forum olarak dermatologlora saygısızlık mı ediyoruz hocam adamların alanlarında geziniyoruz, asıyoruz kesiyoruz,alınganlık göstermeyin lütfen.
    alınganlık göstermiyorum hatam varsa ispatlamanız gerekir burda eleştiri yapılırken delileriyle eleştiriyoruz.

Bir itirazım yok hocam da bu konuda bir yargıya varabilmeniz için piyasadaki tüm çörek otu yağı üreten markaların ürünlerini analiz etmeniz gerekir ki bu da tek bir şahıs olarak sizin yapabileceğiniz bir çalışma değil, tarım bakanlığı yapması lazım onların da zaten umurunda değil bu tür mevzular.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bir itirazım yok hocam da bu konuda bir yargıya varabilmeniz için piyasadaki tüm çörek otu yağı üreten markaların ürünlerini analiz etmeniz gerekir ki bu da tek bir şahıs olarak sizin yapabileceğiniz bir çalışma değil, tarım bakanlığı yapması lazım onların da zaten umurunda değil bu tür mevzular.
    ben bu konuda şanslıyım bu konuda araştırma yapan yer var ve onlara hem numune hemde kendilerinin verilerine ulaşabiliyorum zade vitali pahallığından eleştirirm gereksiz pahalı

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonuç olarak gerçekten etkili bir marka önerebilecek var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zade vitale çalışmıyorum piyasada hangi yağ var analiz ettim ben kimyagerim en iyi çıkanlar zade vital ve tabia eczanede analiz raporlarına dikkat ediyor ben onlarada güvenmedim kendim analiz etirdim
    Hocam ben size demedim gittiğim eczaneye dedim yazıyı dikkatli okuyun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben size demedim gittiğim eczaneye dedim yazıyı dikkatli okuyun
    pardon kusura bakma

Bence direk çökek otunun kendisini yiyin garanti olsun
    Tedavim
    dönüşümlü olarak 110mg seti ve yarım doz peptid ve yanlarında yine dönüşümlü olarak kafein veya cell losyon
    ek olarak :masaj ,kardiyo,sirkeli durulama,probiyotik beslenme

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon