6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Miracle-Cell-Seti gibi şeyler başlanıldı mı geri dönüşü var mı?

Miracle-Cell-Seti gibi şeyler başlanıldı mı geri dönüşü var mı?

Bu soru kafamı kurcaladı

Başlıkta yazdığım gibi şeylere başladık diyelim ve mesela 4-5 ay falan kullandık. Sonra 5 ay sonra bırakcağımız tuttu maddi durumdan. Peki nolacak ozaman?
    5 ay sonra bırakınca bu 5 aylık süreçteki saça olan faydaları zamanla yokolcak mı yani tedaviyi bırakınca herşey eskisine mi dönecek? Okuduklarıma göre mesela minoxil bırakılmaması lazımmış sanırım, bu yüzden buna başlamadım

peki bu başlıktaki şeyler için durum nedir? mesela 1 sene kullanınca yeterli olur mu yoksa başladık mı hiç bırakmamak mı lazım?

oral haplar konusuna hiç girmiyorum bunları hiçbir zaman kullanmam sanırım, tabi bigün yanetkisi olmayan bir hap olursa o başka

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç bırakmasanız da ömür boyu aynı etkiyi alacaksınız diye birşey yok. Sürekli alternatif tedavilerle süreci değiştirebilirsiniz. Kimse bu tedavilerin garantisini de veremez. Sorunuz zaten nerden bakarsan bak hatalı bir soru. Bu iş biraz deney gibi. Bunun yanında sabır ve disiplin gerekiyor. Saçınızın durumunu paylaşın önce bakalım sadece miracle yetecek mi, minoxil gerekli mi bunları konuşalım bence.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her zaman denildiği gibi şeker hastalığı gibi düşünün herzaman kullanmak zorundasınız çünkü bıraktığınız anda etkenleri dht pgd2 tnf-a.... Hepsi saçları öldürmeye devam ediyor minoxil etkisini kaybedebilir ama diğerlerinin kaybedeceği olaslığı çok düşük

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman denildiği gibi şeker hastalığı gibi düşünün herzaman kullanmak zorundasınız çünkü bıraktığınız anda etkenleri dht pgd2 tnf-a.... Hepsi saçları öldürmeye devam ediyor minoxil etkisini kaybedebilir ama diğerlerinin kaybedeceği olaslığı çok düşük
    Kaybetme olasılığı düşük derken döngüden mi bahsediyorsunuz yoksa minox tipi bir etki kaybı mı?

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaybetme olasılığı düşük derken döngüden mi bahsediyorsunuz yoksa minox tipi bir etki kaybı mı?
    Yani eskisi gibi etki etmemeye başlamsından bahsediyorum minox döngü yapabiliyor etkisi azalabiliyor ama diğer etkenlerin etkisinin azalacağını sanmıyorum yine belirli resöptöre bağlanıp çalışacaktır örneğin spiro gibi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani eskisi gibi etki etmemeye başlamsından bahsediyorum minox döngü yapabiliyor etkisi azalabiliyor ama diğer etkenlerin etkisinin azalacağını sanmıyorum yine belirli resöptöre bağlanıp çalışacaktır örneğin spiro gibi
    Anladım teşekkür ederim