Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Sakalımdaki sarı tüyler hakkında

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç ile vücut kılı çok farklı şeyler hocam. Minoxil bir damar genişleticidir. Kafa derisinde döngüye girmesinin ve uzun süreli kullanılmasının sebebi saçların androjenlere duyarlı olmasıdır. Sakaldaki androjenler saçlarla ters orantılıdır. Yani saçı döken hormon sakalı veya vücut kıllarını etkilemez yada pozitif etkiler. Kısaca al kullan sakalların çıkarsa bırak tekrar döküleceğini düşünmüyorum.
    Durum malesef öyle değil hocam bende öyle sanıyordum.Bir arkadaşım sakalı için kullandı minoxili 3-4 ayda 0 yanakları baya doldu çocuk sakallı oldu resmen sonra yüzündeki tahrişten yaralardan falan bıraktı minoxille çıkan sakallarda yavaş yavaş döküldü eski haline geri döndü
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durum malesef öyle değil hocam bende öyle sanıyordum.Bir arkadaşım sakalı için kullandı minoxili 3-4 ayda 0 yanakları baya doldu çocuk sakallı oldu resmen sonra yüzündeki tahrişten yaralardan falan bıraktı minoxille çıkan sakallarda yavaş yavaş döküldü eski haline geri döndü
    Damarlarla alakalı o zaman çok garip :/

Muzdarip'in arka sayfada son mesajıyla tam ikna olmuştum ama şimdi loser32'nin yazdığı şeye bak yav, harbi kafamı karıştırdınız

diyeceksiniz belki, 26.5 yaşına gelmişin şuana kadar sakallara bişey sürmedinde şimdi niye dert ettin diye, ama işte belki birgün evlenirsem falan diye böyle saça-sakala doğal tedavilerle en iyi şeyleri yapmak istiyorum
    belki bigün sırf zevkine ajansa bile kaydolmayı düşünüyom, erkek bakım ürünlerine bakıp duruyorum netten öyle işime ne yarar diye

mesela tam şöyle olursa sakalım offf

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muzdarip'in arka sayfada son mesajıyla tam ikna olmuştum ama şimdi loser32'nin yazdığı şeye bak yav, harbi kafamı karıştırdınız

diyeceksiniz belki, 26.5 yaşına gelmişin şuana kadar sakallara bişey sürmedinde şimdi niye dert ettin diye, ama işte belki birgün evlenirsem falan diye böyle saça-sakala doğal tedavilerle en iyi şeyleri yapmak istiyorum
    belki bigün sırf zevkine ajansa bile kaydolmayı düşünüyom, erkek bakım ürünlerine bakıp duruyorum netten öyle işime ne yarar diye

mesela tam şöyle olursa sakalım offf
    Bence deneyin birşey kaybetmezsiniz minox kullanıp bırakınca dökülmeyenlerde var eskisinden daha kötü olmayacağına göre birşey kaybetmezsiniz orjinal hint yağıda uygularsanız çok iyi sonuç alabilirsiniz
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Beyler birşey soracağım, yine sakalla ilgili olduğu için buradan sorayım. Ben saçım için bazı yağlar ile bemiks,evigen,bepanthene ampuller'i kullanıyorum karıştırıp

acaba sakala sürsem bu ampül 3'lüsünü nasıl olur? bu 3ü de sakal'a sürülür mü? sürülürse eğer yağlara karıştırmadan direk sürsem olur mu

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler birşey soracağım, yine sakalla ilgili olduğu için buradan sorayım. Ben saçım için bazı yağlar ile bemiks,evigen,bepanthene ampuller'i kullanıyorum karıştırıp

acaba sakala sürsem bu ampül 3'lüsünü nasıl olur? bu 3ü de sakal'a sürülür mü? sürülürse eğer yağlara karıştırmadan direk sürsem olur mu
    Onlar vitamin hocam yani sana çıkış sağlayacak etkenler lazım bemiksle bepantholle olacağını sanmıyorum

Beyler nette gezinirken bir ürüne denk geldim, size vereceğim bu linkteki ürünlerden biri bana sizce fayda sağlar mı? müsait bir anınızda bakarmısınız

http://www.misadam.com/arama/proraso%20sakal

Yeni Üye
    Minoxil 1-2 sene içinde kendiliğinden sakal çıkacak yerler için kullanıp bıraktıktan sonra dökülmez.
    Hiç sakalı olmayan biri minoxla sakal çıkarırsa bırakınca dökülür.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12