Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: cel seti ve miracle ile aldığım güzel sonuç :)

cel seti ve miracle ile aldığım güzel sonuç :)

merhaba arkadaşlar 25 yaşında bayanım erkek tipi saç dökülmesi yaşıyorum. lise 3 te başlamıştı saç dökülmem fakat bn önemsememiştim normal zannediyordum çünkü agresif bir dökülme degildi taki 2 sene önce agresif dökülme yaşayana kadar neyin ne olduğunu bilmiyordum agresif dökülme yaşadığım dönemde araştırmaya başladım ve erkek tipi saç dökülmesi oldugunu öğrendim cildiyeye gittim horman testi yaptırdım ve fsh ve lh hormonlarım yüksek çıktı dr aldoctone verdi 4 ay kullandım bu dönem içinde testere dişli aslan pençesi içtim b12 ve d3 kullandım agresif dökülmem mayıs ayında başlamış ve bu tedaviler sonucu ekim ayında durmuştu diğer senin mayıs ayında tekrar başladı ve şimdi ekşm ayındayım ... bu sıra tekrar hormon testi yaptırdım ve sonuçlar normal çıktı ve bu siteyi buldum site sonucu miracle kullanmaya karar verdim ve 1 ay kullandıktan sonra cel ve seti yede başlamaya karar verdim ve totelde 3 aydır kullanıyorum sabahları miracle bir akşam cel bir akşam seti kullanıyorum ve ilk 2 hafta her gün dermaroller daha sonra 2 günde bir dermaroller ve şimdi haftada bir iki dermaroller yapıyorum çünkü başta acımayan kafam şimdi çok acıyo
    ......gelelim sonuçlarına
    - saç dökülmem çok iyi derecede azaldı günlük 70 80 olan saç dökülmem 25 30 larda duş sonrası 150 200 olan saç dökülmem 40 50 lerde
    -saç çıkışlarım her zaman vardı ama şimdi daha fazla ve daha kaliteli
    -saçlarım daha hızlı uzuyor
    -genel durumdan memnunum
    gelelim yan etkilerine
    -ilk 1.5 ay miracleden sonra baş ağrısı va uyuşukluğu oldu ama daha sonra geçti
    -son 15 gündürde yüzümde tüylenme oldugunu fark ettim bu tüyler vardı ama sarı şimdi ise daha koyu ve siyah ve artış söz konusu
    bununla ilgili bilgisi olan veya yaşayan bayan arkadaşlar varsa dönüş yaparlarsa sevinirim

şuan saç dökülmem çok az ve bundan çok memnunum miracle ye sonsuz teşekkürler ilgisi ve bilgisi için.
    bu sitedeki herkese teşekürler bu site ve sizler sayesinde neyin ne olduğunu öğrendik

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizin adınıza sevindim darısı bizim başımıza miracle losyon veya seti tüylenme yapmaz ancak cell i yüzünüze akıtmamaya çalışın çünkü cellde pge2 gibi büyüme tetikleyiciler var
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Banned
    Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin adınıza sevindim darısı bizim başımıza miracle losyon veya seti tüylenme yapmaz ancak cell i yüzünüze akıtmamaya çalışın çünkü cellde pge2 gibi büyüme tetikleyiciler var
    yani cellegance sakal cıkarabilirmi ?

inşallah sizde sonuç alırsınız cell i yüzüme akıtmıyorum ama bugün aklıma geldi acana yatmadan önce sürüyorum oda yastığa bulaşıo ordan yüzüme mi bulaşıo die düündüm

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflama yaptı iseniz hikayenize ekleyin.hem takip için hemde diğer bayan arkadaşlar icin umut olur.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

fotoğraflama yapmadım ama son halimi bide günlük dökülme miktarını resim olarak atarım

bende cell ve spiro kullanıyorum bu tedavide dökülmeyi hiç olmadığı kadar kesti .Cell ile anti androjen kombosu çok etkili gerçekten

Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende cell ve spiro kullanıyorum bu tedavide dökülmeyi hiç olmadığı kadar kesti .Cell ile anti androjen kombosu çok etkili gerçekten
    Size katılıyorum. Sadece cell ile tedavi zayıf kalıyor, ben ru ile kullanmıştım çok daha etkili olmuştu dökülmeyi hemen hemen kesmişti.

fotoğraf nasıl ekliyecem

Bende cel ve seti kombininden memnunum özellikle setiyi dmso ile kullanınca hemen farkı gösterio

Sayfa 1/3 123 SonSon