167 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Zix Saç Dökülmesinde Yeni Potansiyel Tedavi ?

Threaded View

Moderatör

Zix Saç Dökülmesinde Yeni Potansiyel Tedavi ?

Hair Loss: SuperZix II - A Homemade Topical That Can Compete with the Big Boys
    Evet arkadaşlar Zix merkezinde B6 ve Çinko bulunan doğal yan etkisiz bir dht bloker yan etkisizliğinin sebebi ise karışımdaki b6 ve çinkonun zaten vücutta bulunması.Yukarıda konun orijinal formülü var TheZixCreator Joe'nun hazırlamıs oldugu Zix formülasyonu site de onun zaten lazer falan da satılıyor ayrıca zix kiti de satılıyor isteyen oradan alıp hazırlayabilir store'dan bakabilirsiniz burada paylaşmaya izin verdiği için tekrar teşekkürler.
    Gerekli malzemeler:
    120mg B6(Benexol ile hazırladım ben bir tablette 250mg var)
    220mg Çinko sülfat(Zinco 220 kullandım 50mglik elemental içeren 40 kapsül olanı 50mg olması 4,5 kapsül o zaman diye düşündürmesin 50mg olan elemental çinko her bir kapsülde 200mg çinko sülfat var 1 kapsül yeterli yani)
    100-120ml distille su
    birkaç damla polisorbat80 (şart değil polisorbat ama isteyen olursa ebayden aldıgım kaynagı verebilirim hesaplıydı)
    etil alkol(açıkcası etil alkolun ne kadar konması gerektiğinden emin değilim evde etil alkol ppg karısımı vardı 15ml koydum ondan isterseniz %20 etil alkol kullanabilirisiniz sanırım totalde)
    Hazırlanışı:
    1 tablet benexol ve 1 kapsül zinco 220yi distille suda eritin, etil alkolü ekleyin varsa polisorbattan birkaç damla ekleyin 1-2gün bekletin ve kullanın süzme işlemi gerekmez kalıntı olmuyor zaten birer kapsül koyuyoruz
    Diğer forumlarda kullananlarda önce bir dökme oluştugundan bahsetmişler
    Şimdi arkadaşlar b6-çinko-azelaik asit üçlüsünün %90-100 dht inhibite ettiğiyle ilgili çalışmalar var fakat zixe azelaik asit konmaması şiddetle tekrarlanmış çözeltiyi bozacagı düşüncesiyle fakat zixten 15dakika önce azel uygulanmasına bir şey dememiş ben başlayalı birkaç gün oldu henüz yorum yapmak için erken fakat kronik dökülme kaşıntısına iyi geliyor diyebilirim azeli bir şakaga uyguluyorum deneme amaçlı hayırlsıyla ilerleyen zamanda fotografları da eklerim gelişme olursa başlangıc fotograflarımı çektim
    Konu piranha tarafından (03.10.2014 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.