Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Finasterid kullanipta tedavi olan ve tedavisi olumlu sonuclanan var mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Norvecli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni kafayla gitmisiz ama ben dudas kullanmadim birakinca ne olsa duzeliyor kafasiyla gittim 9 ay gørdugun yan etkileri gørdum ayni benimde menim duzeldi eriksiyon bi tik asagida ve ben onu sperme bagliyorum testisim hala spermi az salgiliyor ona bagli sertlesme bi tik asagida tabi yinede en iyisini doktor bilir buda turkiyeye gelince belli olacak Sen toplamda kac ay finas ve dudas kullandin oral yolla dudas daha tehlikali ilac diyorlar ve bu 2 sene icinde hic uroloji androloji gibi yerlere kendini gøsterdin mi?
    Benim sperm yogunlugunda bir sikinti yok keci boynuzu pekmezi tuketiyorum sana da tavsiye ederim.prof gittm ozele tam 300 tl muayene ucreti odedim fiziksel muayene yapti.birsey yok dedi.ben tahlil istedim bir takim tahliller penil dobler yazdi yaptiracgm en kisa zamanda ben finans kullanmadm 3 ay oral o da gun asiri hatta 3 gunde bir doz 6 ay kadar da topikal kullandm 1.5 ay giden losyona 4 adet koymustum kucuk doz ama yan etkisi oldu.ari sutu bal propolis karisimi tuketiyorum badem keci boynuzu pekmezi ve roka yiyorum hergun.baya toparlandi ama eskisi gbi dgl bir tik geride bazen ama her zaman dgl eskisi gbi oldugum anlar oluyor ha bu arada gunluk bir avuc kapak cekirdegi de yiyorum bir de gnc nin tribulus demir dikeni tabletini almayi dusunuyorum o testo yu duzene sokar buyuk ihtimalle

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sperm yogunlugunda bir sikinti yok keci boynuzu pekmezi tuketiyorum sana da tavsiye ederim.prof gittm ozele tam 300 tl muayene ucreti odedim fiziksel muayene yapti.birsey yok dedi.ben tahlil istedim bir takim tahliller penil dobler yazdi yaptiracgm en kisa zamanda ben finans kullanmadm 3 ay oral o da gun asiri hatta 3 gunde bir doz 6 ay kadar da topikal kullandm 1.5 ay giden losyona 4 adet koymustum kucuk doz ama yan etkisi oldu.ari sutu bal propolis karisimi tuketiyorum badem keci boynuzu pekmezi ve roka yiyorum hergun.baya toparlandi ama eskisi gbi dgl bir tik geride bazen ama her zaman dgl eskisi gbi oldugum anlar oluyor ha bu arada gunluk bir avuc kapak cekirdegi de yiyorum bir de gnc nin tribulus demir dikeni tabletini almayi dusunuyorum o testo yu duzene sokar buyuk ihtimalle
    Tebrik ediyorum kardeşim çok güzel ve düzenli bir prog oluşturmuşsun kendine önemli olan sürdürmek bazen bıkkınlık gelebiliyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Keci boynuzunu tukettim bende annem turkiyeden yolladi sabahlari ac karinla bilmiyorum ama ise yaradi mi yaramadi mi ben gelince butun testleri yaptirip bi prof. Gøzukecem bi ømur bøyle gidecek halimiz yok nereye kadar bøyle gidecez

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynen bugun bir calismanin destekledgini yarin obur gun baska bir calisma curutuyor o nun icin pek guvenme bu calismalara ayrica tek kafasi guzel ben dglm ben den daha sarhos olanlar mesela sen
    Kelilmerinize dikkat edin. Prospektüs okumaktan acizleri-cahilleri-bilinç yoksunlarını foruma almamak lazım aslında. İlacı kullanmaya başlamadan önce test yaptırmamışsınız, saç dökülmesi için bir çok ülkede onayı olmayan dutasterid etkenini kullanmışsın ondan sonra buraya gelip hederö hödere diyorsunuz. Gerçekten çok komiksiniz Ve bilim durağan değildir değişkendir, bunun sonucunda da sürekli ilerleme vardır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kelilmerinize dikkat edin. Prospektüs okumaktan acizleri-cahilleri-bilinç yoksunlarını foruma almamak lazım aslında. İlacı kullanmaya başlamadan önce test yaptırmamışsınız, saç dökülmesi için bir çok ülkede onayı olmayan dutasterid etkenini kullanmışsın ondan sonra buraya gelip hederö hödere diyorsunuz. Gerçekten çok komiksiniz Ve bilim durağan değildir değişkendir, bunun sonucunda da sürekli ilerleme vardır.
    Behe kara cahil behe cahil cuheyla senin suanki uyguladgn tedavi nedir?ve bu tedaviden once test yaptirdin mi ki baskalarina test soruyosun?japonda 0.1mg sac icin kullaniliyor bundan haberin var mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Behe kara cahil behe cahil cuheyla senin suanki uyguladgn tedavi nedir?ve bu tedaviden once test yaptirdin mi ki baskalarina test soruyosun?japonda 0.1mg sac icin kullaniliyor bundan haberin var mi?
    Anladığım kadarıyla sizin saç sorununuzun yanında algılama probleminizde var.

yazık sakat galiba arkadaşlar çok fazla uğraşmalayalım.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu çok saçma yere gidiyor. Arkadaşlar ilaç prospektüsünde yazan yan etkiler bunlar ama her bünyede aynı olacak diye birşey yok. Ayrıca ek olarak 1 kuşak önceki insanlarla şuandaki insanlar arasında ciddi bir sperm kaybı söz konusu. Herkesin yakın çevresinde illa ki bu problemleri olan insanlar var. İlaçtan önceki testin amacı da bu. Ama tutup da topikal finas yada 4 aylık 1 mg finas kalıcı bir hasar bırakmaz. Ben hiç bir ilaç almadan sürekli böyle bir sorun olduğunu kafamda yer edersem içmeden bile böyle sorunlarla karşılaşırım. 6262636 tane çalışma var finas ve dutas ile ilgili prospektüsünde bile yaygın yan etkiler yazıyor. Eğer içiyorsan bu riskleri göze almışsın demektir. Kısa süreli yaşasanız bile bunları kafanızda kalıcı olarak yer etmeyin derim.

Yeni Üye
    Amerikadaki formu arastirdikca iyice umidim kayboluyor hic duzeleniyecez galiba....

Kullanan neyine güvenip bu kadar büyük bir risk alıyor ? Cinsel yan etkilerini geçtim hayatını kabusa çevirdiği insanların röportajı mevcut ararsanız bulursunuz, intihar teşebbüsünden tut bir çok sıkıntı baş gösterebilir. Anlarım bütün etkenleri tedavi yöntemlerini uygularsın 6 ay civarı etki alamazsan hiçbirinden başlarsın ama o konuda şüpheliyim çoğu kişiden. Amerika'da sırf tembellikten topikal uygulamalar zaman emek alıyor diye direkt finasterid başlayanlar var. Yazık hayat kalitenize, saç her şey demek değildir. Bu sorunun illa ki bir çözümü çıkacak ama belki kullanmayı bıraktığınız halde o yan etkiler peşinizi hayatınız boyunca bırakmayacak, umarım kullanan kimse sıkıntılarla karşılaşmaz diye umut ediyorum...

Arkadaşlar sorun DHT türevleri değil şunu anlayın artık, süreç saçkıran gibi başlıyor ama sadece androjenleri bir piyon olarak kullanıyor. Antiandrojenler sadece size zarar veriyor.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon