Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Finasterid kullanipta tedavi olan ve tedavisi olumlu sonuclanan var mi?

Yeni Üye
    Kardes bilsek kullanirmiydik o kadar mi gerizekali bu insanlar prospektørune bakarak Fda onayli oldugu icin kullandik genciz cinselligimiz yok gecici olarak kullanalim sac ekiminden sonra birakariz mantigiyla gittik bilmiyorum nolacak bir an ønce turkiyeye gelmek istiyorum

Yeni Üye
    Mikrodozlar düzeylerinde finansterid kullanıp yanetkileri neredeyse hiç yaşamadan saçlarını koruyanlar var.
    Aynı zamanda 1mg/1.25mg dozajında kullanıp keşke vakit kaybetmeden başlasaymışım diyenlerde var.
    Yıllardır finansterid sayesinde saçlarına sahip çıkmış,yanetkilerinden birhaber olup bu tür forumlara hiç uğramamış kişilerde var.
    PLECEBO diye bir gerçekde var.
    Gerçekten yanetkilerini hat safhada yaşayan da var.

Var oğlu var.

Yabancı ülkelerde birçokları mikrodoz'da finansterid (0.05mg) kullanımına geçiş yaptı.Bence forumda bu konuyla alakalı bir eksiklik var.
    Bilgisi ve fikri olan kişiler paylaşabilirse memnun olacağız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    şu mikrodoz olayını da anlamıyorum bunun 1mg ile 5mg hemen hemen aynı oranda dht baskıladığı söyleniyor. Eğer öyleyse yan etki görmemek adına düşük almak çok da mantıklı değil.
    Güncel tedavim:
    Sabah akşam dekort
    Sadece akşam zyrtec
    Haftada 4-5 gün avodart
    Sabah akşam saç masajı
    kabuklu yer fıstığı, kabuklu ceviz ve bitter çikolata
    Sabah akşam 2-3 adet sarımsak
    Haftada 2 dermastamp 1.5mm aradaki günlerde 1mm de bastığım oluyor
    Minoxil'i fiyatının yüksek ve tansiyon ilacı olmasından ötürü bıraktım.

Proscar, Avodart ve Minoxil'le ilgili soru sormayın cevap vermeyeceğim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burada işin ehli olan herkes oral antiandrojen kullanmayın diye çırpındığı halde kullananlara denecek bir şey yok, umarım yan erki görmezler lakin bu ömür boyu kullanacakları tedavi.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Nonsteroid antiandrojen topikal olarak kotrollü sürelerle kullanılabilir o da en çok... bunun dışında finasterid beyin gaba sensörü tahribatı hep esgeçiliyor bu ilacın tek yanetkisi cinsellik üzerine değil yine kalıcı yanetki bırakma oranı açık ara en yüksek antiandrojenlerden birisidir.
    Konu Miracle tarafından (04.07.2018 Saat 08:33 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Niye bu ilacin prospektøru degistirilmiyor ben bunu kabullenemiyorum benim gibi yuzbinlerce insan var bu kadar kolay olmalali insanin hayatini bitirmek...

Sorununuzun psikolojik olmadığını biliyorum kısa süreliğine kullanımlarda bile yıllar geçmesine rağmen düzelmeyen durumlar çok fazla, canlılar üremek üzere programlanmıştır ve uygun partner olduğunda değil psikoloji nükleer savaş çıksa o biyoaktivite engellenemez eğer o histerik içgüdüsel fizyolojik eğer bir yerde hep engelleniyorsa o psikolojik değildir ayrıca psikolojik olgular geçicidir aylar yıllar almaz ve yine onlarca antiandrojen var topikal ru spiro finasterid vb... bunların hepsinde yanetki bildirimi geliyor ancak hep finasterid ile ilgili kalıcı yanetki şikayetleri var psikolojik durumlar sadece bir etken de oluyorsa belki de bu bakış açısı psikolojiktir... Size bir kaç ay GNRH analoğu kullanmayı öneriyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Bu konuda uzman bir doktor ile gørustum kan testleri istedi yaptirdim sonuclari geldi kendisine gøndercem ilk ønce onun gøzetimi altinda yapacam hersey ønerin icin tesekkur ederim ayrica mesajlara gec cevap veriyorum cunku mesaj gønderemiyorum cogu zaman forma niye bilemiyorum hep hata veriyor kusura bakmayin

Yeni Üye
    Sac dökülmesi üzerine kim ne derse desin en etkili tedavi finasteride sadece 2 hafta kullandım 1 senedir 200 den fazla dökülen saçlarımda inanın 2 haftada 15-20 tellere kadar geriledi. Tek ve sıkıcı yan etkisi testislerimde ağrı yaptı ve korkup bıraktım. Oluşan ağrının psikolojin mi patolojik mi olduğunu anlamak için doktora gittim doktor testler sonunda hicbir sorunum olmadığını giydiğim üç çamaşırlarımı değiştirmemi söyledi. Testis ağrımda 2 gün içinde geçti. Tabi kişisel tecrübeler bünye reaksiyonlarını kapsar lakin diyeceğim şu ki arkadaşlar kullanım sırasında bedenlerini iyi gözlemleyip ilaca devam edip etmemeye karar versinler.

Yeni Üye
    Iyi bir karar vermissin yan etki gørupte devam etmek gercekten mantiksizlik benim burda sac ektiren arkadasim yuzunden kullandim kendisine guvendim cok pinpirikli bir insandir herseyi en ince ayrintisina kadar arastirir bu kullaniyorsa arastirmistir diyipte kullandim bin pismanim simdi amerika forumlarini inceledigimde hic yan etki gørmeyipte ilaci biraktiktan sonra bir anda cøken insanlarda olmus yani bu ilaca dur demeleri lazim bu kadar kolay olmamali insan hayati prospektørunu degistirsinler en azindan yan etki gøren hastalarda kalici etkiler olabileceginden devam etmemenizi øneririrz gibi birsey yazsinlar

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon