Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: 19 Yaşındayım adım adım kelliğe gidiyorum (Ssli)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Erkek tipi dokulmede sac minyaturleserek dokulur, klasik olacak ama babanda durumlar nasil?

Sheitani
    Guest
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek tipi dokulmede sac minyaturleserek dokulur, klasik olacak ama babanda durumlar nasil?
    Saçlarım incelerek dökülüyor, babamın 35 yaşına kadar saçları gürdü. Şuan önler açık geri kalan yine gür.

Sheitani
    Guest
    Yorum yapmak isteyen tecrübeli arkadaşları bekliyorum

Sheitani
    Guest
    Hocam bu ilaçlar örneğin xpesia falan bıraktığın zaman kel yapıyormuş sanırım. Olanı da döküyormuş doğru mu?

Sheitani
    Guest
    Sonuçlarımı aldım. D vitamini ve silfürik asit eksikliği varmış birde şampuan önerdi Darcos energisant diye.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sülfür eksikliği olan kişilerde şişmanlık, kalp hastalığı ve yetmezliği, Alzheimer hastalığı, sürekli yorgunluk gibi hastalıklar baş gösterebiliyor
    Kolesterol ve sülfür birbirisiyle ilişkili olup, güneş ışığı ile ciltte oluşan D vitamini de kolesterol ve sülfür düzeylerini etkilemektedir. Kalp rahatsızlığı olan şahıslarda kolesterol sülfat eksikliği çoğunlukla gözlenen bir durum.
    Hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı sülfür açısından en zengin gıdalar ayrıca MSM sülfürün organik bir formudur.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sheitani
    Guest
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sülfür eksikliği olan kişilerde şişmanlık, kalp hastalığı ve yetmezliği, Alzheimer hastalığı, sürekli yorgunluk gibi hastalıklar baş gösterebiliyor
    Kolesterol ve sülfür birbirisiyle ilişkili olup, güneş ışığı ile ciltte oluşan D vitamini de kolesterol ve sülfür düzeylerini etkilemektedir. Kalp rahatsızlığı olan şahıslarda kolesterol sülfat eksikliği çoğunlukla gözlenen bir durum.
    Hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı sülfür açısından en zengin gıdalar ayrıca MSM sülfürün organik bir formudur.
    Hocam yani saçla bir alakası yok mu bu sonuçların? Birde şampuan yazdı. 2 ay kullan geçmezse yeniden gel bakacağız dedi. Ne yapmalıyım?

Sheitani
    Guest
    Ve erkek tipi dökülmeye benzetti

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem D vit hem de sülfür eksikliği saç dökülmesini tetikleyici etmenler.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sheitani
    Guest
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem D vit hem de sülfür eksikliği saç dökülmesini tetikleyici etmenler.
    Teşekkür ederim hocam bayağı açıldı önler farkediyorum. tedaviyi yapalım 2 ay güncellerim yine. Teşekkür ederim

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon