7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: dökülen saçlarıma çözüm önerileriniz

Yeni Üye

dökülen saçlarıma çözüm önerileriniz

yi günler yaklaşık 7 yıldır saç problemim var.burada ilk kez konu açmak istedim .saçların aşırı yağlanıyor buda dökülmeye sebeb oluyor her gün saçlarımı yıkıyorum.buradaki konulardan okuyarak sebamed şampuan ve keterol sampuan aldım bunları kullanıyorum bir ara minoksil kullandım bıraktım şu an elimde cell ve seti var tekrar kullanmayı düşünüyorum ilk ay kullandığımda pek fazla etki etmemişti saçlarımın resmi çektim banyodan sonra günlük 40-50 saç teli dökülüyordur nasıl bir tedavi izlmeliyim
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20171111_171907.jpg‎   IMG_20171111_171915.jpg‎   IMG_20171111_171919.jpg‎   IMG_20171111_172043.jpg‎   IMG_20171111_172050.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aras23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yi günler yaklaşık 7 yıldır saç problemim var.burada ilk kez konu açmak istedim .saçların aşırı yağlanıyor buda dökülmeye sebeb oluyor her gün saçlarımı yıkıyorum.buradaki konulardan okuyarak sebamed şampuan ve keterol sampuan aldım bunları kullanıyorum bir ara minoksil kullandım bıraktım şu an elimde cell ve seti var tekrar kullanmayı düşünüyorum ilk ay kullandığımda pek fazla etki etmemişti saçlarımın resmi çektim banyodan sonra günlük 40-50 saç teli dökülüyordur nasıl bir tedavi izlmeliyim
    Saçları sıfıra vurup antiandrojen bir tedavi bunun yanında da seti ve cell kullanabilirsiniz. Yağlanma hormonlarla alakalı bana göre miracle losyon buna çok iyi geliyor. Forumda yapılışı ve kullanımı yazıyor. Minox ömürlük bir etken ekleyip eklememek sana kalmış. Bunun dışında 10 mg biotin al günde 1. Şekerden undan hazır gıdalardan uzak dur. Kırmızı et fazla tüketme birkaç ay alkali beslen.

Yeni Üye
    hocam yorumunuz için teşekkürler ben miraclede kullandım faydasını görmedim yağlanmaya, dökülmeye saçları sıfıra vuramam kamuda çalısıyorum çayı şekersiz içemiyorum yağlanma annemde de vardı ama ne yaptıysam engelleyemedim mesala yüzümde çok yağlıydı ama şimdi iyi bir ara bir jel kullanmıştım çok iyi gelmişti ama saça bulamadım

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ara sıra sodayla saçları durula 2 dkka beklet sacında tabi ilk kullanmadan önce sodanın gazını al öle kullan

Yeni Üye
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ara sıra sodayla saçları durula 2 dkka beklet sacında tabi ilk kullanmadan önce sodanın gazını al öle kullan
    bu yağlanmaya mı iyi geliyor

yaş kaç hocam ?

Yeni Üye
    Alıntı Bushido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaş kaç hocam ?
    27 yaşındayım