6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Setipiprant dışarda kalmasi

Yeni Üye

Setipiprant dışarda kalmasi

Merhaba herkese benim aldığım seti keterol şampuanın içindeydi kutunun agzi açık bir şekilde ayakkabilikta duruyor bir ayı geciktir.acaba bir bozulma olabilir mi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aras23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese benim aldığım seti keterol şampuanın içindeydi kutunun agzi açık bir şekilde ayakkabilikta duruyor bir ayı geciktir.acaba bir bozulma olabilir mi
    Biz günlük hazırlayıp buzdolabında saklıyoruz yazık günah nasıl onu ketoral şampuanın içine atıp ayakkabılıkta ağzı açık sakladın. Sizi kınıyorum....

Yeni Üye
    Hocam keterol kutusunda kartın olanda sakladım ağzını kapadım ama baktım agzi açılmış ne yapayım atayım mı kullanacağım mi

İçine nem girip renk değişimi olmadı ise kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    renk aynı gibi

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ketokonozolun bir cok etkenle etkileşime girme durumu söz konusu. Guzelce alkol ppg karisimi ile çöz günlük.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)