9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: arkadaşlar alnımın orta kısmında bir boşluk var nedeni ne olabilir(fotoğraflı)

sackır12
    Guest

arkadaşlar alnımın orta kısmında bir boşluk var nedeni ne olabilir(fotoğraflı)

saçlarımın ön kısmının ortasında bir boşluk var küçüklüğümden beri. zamanla alın çizgim geriledikçe yok olur diye düşünüyordum fakat o kısım da aynı şekilde açılmaya devam etti. nedeni ne olabilir sizce ve nasıl o kısmı saçla doldurabilirim. saçlarım şekil almıyor sırf bu yüzden lütfen yardım edin.
    https://i.hizliresim.com/nJ9nN1.jpg

sackır12
    Guest
    kimse yok mu forumda ???

çok canını sıkıyorsa kalem tekniği ile 50 greft saç ekimi yaptır yara izlerine, yarıklara, yanık bölgelere saç ekimi yapanlar var bilgin olsun..bana pek düzelecek gibi gelmedi saç kıran da değil sanki

SaçımınDoktoru Üyesi
    Genetik olarak kellesmee yatkin bir bolge gibi duruyor. Bende de var benzer bir yerde.senelerdir bir cikis yakalayamadim. Orasi tedavi ile dolmaz veya cokcokcok zor dolar. Cok canin sikiliyorsa tek care micropigmentation veya ekim gibi duruyor

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçların çok sık dökülmez. Orası için ekim vs olabilir.

sackır12
    Guest
    günde 300 tel kopuyor yakında kel kalacam. benimki tamamen cinsellikten kaynaklı günde 3-4 defa bile boşaldığım oluyor

sackır12
    Guest
    kalem tekniğini ilk defa duydum. her saç ekim merkezi 50 greft eker mi bir de fiyatı ne 50-100 greft saç ekiminin biliyor musun

sackır12
    Guest
    senin fotoğrafını görebilir miyim merak ettim. daha önce benimkine benzer bir kişi bile görmedim

Orman başlıklı konunuz silinmiş olup yeni resiminiz ile buradan devam edebilirsiniz.