Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: prp yaptırıp memnun olan var mı?

sackır12
    Guest

prp yaptırıp memnun olan var mı?

prp yaptırıp saç dökülmesi duran kimse var mı forumda. yaptırmayı düşünüyorum fakat uçuk fiyatlar gözümü korkutuyor paramı çöpe atmak istemiyorum. lütfen yardım edin

Yeni Üye
    erkek tipi dökülme varsa işe yaradığını sanmıyorum. yarıyorsa bile tek başına kesinlikle yaramıyor. 23 yaşındayım, lisedeyken yaptırmıştım ilk. daha sonra 7-8 kere daha yaptırdım ve yine de ilk prpnin yapıldığı güne göre epey gerileme oldu zaman içinde

ben yaptırmadım ama burayı takip ediyorum hep.Okuduğum kadarıyla saçı çok dökülenlerde ve seyrelmişlerde pek bir etki olmamış yaptıran arkadaşlar öyle yazıyodu.Bence saçın şuan iy durmda ama dökülüyosa yaptır seyrekse yaptırma

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 seanslık prp vardı sonuncusuna gitmedim bile

sackır12
    Guest
    acayip dökülüyor. benimki tamamen erkek tipi dökülme ailede kel falan yok. saçlarım seyreldi son zamanlarda. yaptırsam gürleşir mi

sackır12
    Guest
    birkaç yıllık da olsa erkek tipi saç dökülmesini durdurmaz mı sence bu prp

hayır boşuna paran gitmesin ben çok para harcadım hiç bir işe yaramıyor boş para

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı SacimYok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 seanslık prp vardı sonuncusuna gitmedim bile
    Neden gitmediniz? En azindan dokukmeyi durdurmasi lazim. Yaptiranlar birebir konustum, sac dokulmeyi durdurdugunu soyluyorlar.

Yazin yuzume yaptiracagim 3-4 seans.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden gitmediniz? En azindan dokukmeyi durdurmasi lazim. Yaptiranlar birebir konustum, sac dokulmeyi durdurdugunu soyluyorlar.

Yazin yuzume yaptiracagim 3-4 seans.
    Para ve zaman kaybı. Dökülme mekanizması için hiç bir yararı yok. Trombosit enjektesi ile saç dökülmesi dursaydı bu bir devrim olurdu. Yüzünüz için nasıl bir yararı olur bilemem.

Yeni Üye
    ben de düşünüyorum bunu yaptırmayı

övende çok, işe yaramaz da diyen çok. ilginç bir durum. yan etkiside yokmuş galiba

Sayfa 1/3 123 SonSon