Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Genç yaşta Antiandrojen kullananlar dikkat!

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler ben 18 yaşındayım 4 5 ay Xpecia Tablet kullandım. Bunun içerisinde Saw Palmetto adında dht bloke edici bir bitki vardı.Yeni bıraktım, Bunlar sakallarımda ve vücut gelişimimde kalıcı kötü etki yapar mı yoksa bırakmaya devam ettiğim süre zarfında vücudum düzene girer mi ?
    Kalıcı bişey bırakmaz takma kafaya

bence genci yaşlısı yok ,30 yaşındayım ,androcur kullandım oral , 6 aydır tedavim devam ediyor , yavaş yavaş sperm üretmeye başladım , sertleşme problemi hala devam...Saç saç derken erkekliğinizi kaybetmeyin uzak durun

Alıntı gqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence genci yaşlısı yok ,30 yaşındayım ,androcur kullandım oral , 6 aydır tedavim devam ediyor , yavaş yavaş sperm üretmeye başladım , sertleşme problemi hala devam...Saç saç derken erkekliğinizi kaybetmeyin uzak durun
    Androcur biraz ağır değil mi hemde 6 aylık gibi bir süreçle birlikte?

Alıntı mecevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Androcur biraz ağır değil mi hemde 6 aylık gibi bir süreçle birlikte?
    Yanlış anlamışsınız Androcür maceram sadece 28 gün sürdü.28.Günün sonunda sperm üretimi %100 durdu.Yani sıfır meni...

Androcur ağır bir ilaç değil , erkekler için çok çok çok çok ama çok tehlikeli bir ilaç.Yani asla kullanılmaması gereken bir ilaç.Ben çok acı tecrübe ettim. 6 aydır hormonlarımı düzeltmeye çalışıyorum.Sperm üretimi tekrar geri geldi çok şükür ama sertleşmede ciddi problemler hala devam ediyor.Ne olacak bilmiyorum.UZAK DURUN ARKADAŞLAR , BIRAKIN KEL KALIN ERKEKLİĞİNİZ GİTMESİN.

8 ay androcur kullandim (5 ay 50mg 3 ay 25mg) birakali 20 gun oldu biraktiktan 1 hafta sonra; sabah ereksiyonu, sertlesme, meni sıvılasması, cinsel istek hersey normale döndü.Nasıl aylarinizi aliyor anlamiş degilim.Duzenli ağırlık antremanlari yapiyorum bilindigi gibi testoyu yukseltiyor belki o yardimci olmustur.

Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 ay androcur kullandim (5 ay 50mg 3 ay 25mg) birakali 20 gun oldu biraktiktan 1 hafta sonra; sabah ereksiyonu, sertlesme, meni sıvılasması, cinsel istek hersey normale döndü.Nasıl aylarinizi aliyor anlamiş degilim.Duzenli ağırlık antremanlari yapiyorum bilindigi gibi testoyu yukseltiyor belki o yardimci olmustur.
    2 yıldır kullanıyorum 15 gün bırakınca bende de reflex mi yaptı nolduysa hormonlar tavan yaptı vücudumdaki bütün şişlikler indi. Demek ki her bünye aynı değil.

İlacı övmüş gibi olmuşsunuz fakat kullandığınız ilacın TRANS ilaç olduğunu biliyorsunuzdur umarım.Ben bi cahillik yaptım , 28 günde sperm üretimi %100 durdu.Dışarıya 0 meni geliyordu.Sertleşme problemini 6 ay geçmesine rağmen çözemedim.UZAK DURUNUZ.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlacı övmüş gibi olmuşsunuz fakat kullandığınız ilacın TRANS ilaç olduğunu biliyorsunuzdur umarım.Ben bi cahillik yaptım , 28 günde sperm üretimi %100 durdu.Dışarıya 0 meni geliyordu.Sertleşme problemini 6 ay geçmesine rağmen çözemedim.UZAK DURUNUZ.
    Saç çıkışı veya dökülmeyi durdurmaya ne derecede katkısı oldu ? Bilgi verir misiniz ? Kullanacağımdan değil ama sperm üretmeyi durdurmaya kadar yan etki görüldüyse etkisi ne oldu merak ediyorum.

Bak yukarıda ben dahil 2 kişi farklı bir yorum attık bu ilacı kimse çıkıp övmez zaten merak etme sen nasıl görüşünü paylaştıysan biz de paylaştık. Sende öyle oldu diye dünyadaki herkeste aynı olacak diye bişey yok. Madem trans ilacı niye kullandın derler adama

Övmek icin degilde bazi yorumlar goruyorum 2 gun kullandim erkekligim bitmismidir gibisinden.Arkadaslar erkek olarak dunyaya geldik biz 10 yil da kullansak bu ilaci 11.yil birakirsak yine sperm uretiriz.6 ay bana uzun geldigi icin dedim.Spor gibi testo yukseltecek aktiviteler yapmanizi oneririm.Herkesin hemfikir oldugu konu surekli kullanilacak bir ilac degil.Aynalar yabanci gelmeye baslayinca insan herseyi yapiyor iste saglicakla.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon