Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Dökülmesi Kesin Tedavisi Size Neyi İfade eder ?

İşe yarayacağı kesin olan her tedavi kesin çözümdür bence sürekli kullanmak aşırı absürt pahalı olmadıkça fiyat kesinlikle bi sıkıntı değil işe yaradıktan sonra

SaçımınDoktoru Üyesi
    Günde 1 uygulama o da gece yatarken ve bu yöntem sonuç veriyorsa ayda 150 - 200 lira çok cazip görünüyor tabi etkenler TR den temin edilse belki 75 lira tutar ama tek yöntem tek uygulama ve başarı tatmin eder

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam kesin çözüm tek seferde çözüm sunuyorsa maliyeti önemli değil. ama her ay maliyet oluşturacaksa maksimum 150 lira civarında olursa herkese hitap eden bir çözüm olur diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesin çözüm olursa hergün iki üç defa bile uygulanabilir bu 5 dakikamızı almaz burda sorun olacağını sanmıyorum fiyat konusunda yıllık 3-4 bin bencede verilebilir çok daha fazlasınıda verenler olacaktır diye düşünüyorum yıllarca kelliğin çözümü bulunamadı bu önemli bir olay ve tarihe geçicek bir durum çok agresif durumu olmayanlar şuanki tedavilerle zaten iyi sonuç alıyorlar fiyat sıkıntı değil yani
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    Kesin cozum olacaksa/istedigim seviyeye gelecekse 40 bin 50 bin lira hatta daha fazla da verebilirim. Bu ucretin tek seferlik olmasi ya da surece yayilacak olmasi problem degil. Uygulama 1 seferlikse zaten problem yok, fakat lokal yontemle kullanilacak losyon ya da krem gibi bir urun, gunde 1 kez hatta 2 gunde 1 kez gibi genis aralikli zaman dilimlerinde kullanilmali. Oral yolla kullanilacak bir formda ise yine problem yok, gunde 3 ogun bile kullanabilirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Etkisini zamanla kaybetmez, kullandığımız sürece ilerleme kaydedeceğimiz ve dökülmeyi kısa sürede azaltan her tedavi etkili demektir benim için.

Yeni Üye
    Bence malesef fiyat önemli sürdürülebilirlik açısından. Çünkü şu anda az gelen miktar hayat şartları değiştikçe zorlar. Bunun dışında günde 1 uygulamayla yan etkisiz sacları geriletmeyen zamanla düzelten uygulama tatmin edicidir.

Yeni Üye
    Benim için tedavide en önemli kıstas maliyet vs. den çok vereceği sonuç tabi bu demek değil ki çok büyük maliyetlerin altına girilsin. Burada bulunan çoğu arkadaşla şu konuda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum ki uygulama sıklığı tedavi için zor bir süreç fakat saçlarını yitirme psikolojisinin yanında bu bile deve de kulak kalabilir. Yan etkisi ozellikle cinsel guc anlaminda olmayan bir ilaci ömrüm boyunca sac sorunumu ortadan kaldiracak ise tereddut etmeden kullanirim.Özetle bizi bu psikolojik travmanın içerisinden çıkaracak başarılı tedavi için fedakarlık yapmak zor olmasa gerek.

Yeni Üye
    çözüm olsunda gersi teferruat bence

Yeni Üye
    İlk olarak ulaşılabilir olması çok önemli bence. Sitede bir sürü yararlı etken var ama hiçbirini yurtiçinde bir eczaneden, bir mağazadan temin edemiyoruz.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon