Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
48 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Güney Kore kellik ilacı geliştirdi

Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlacın içeriğini yazıp arattiginizda bir çok açıklama çıkıyor yurtdışı sitelerinde, orda öncesi ve sonrası da var minox kadar iyi olmadığı söyleniyor.kimsenin umudunu kırmak istemem ama inş istediğimiz saçlara kavusuruz.
    ben de araştırdım ancak bulamadım, örnek verir misiniz bulduğunuz sitelerle veya öncesi-sonrası fotoğraflarla ilgili

onu bunu bilmem de uzakdogunun rekabete girmesi isi ciddilestiriyor . seyrek saclilar icin cozum bir iki sene icinde gelecek

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Fare deneklerin yuzde 80 i insanda ise yaramaz umutlanmayin fazla kim tesvik verirse versin modern tip şizofren hasta üretir ve kronik hastayla beslenir kalici cözüm kimyasalla gelmeyecek
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fare deneklerin yuzde 80 i insanda ise yaramaz umutlanmayin fazla kim tesvik verirse versin modern tip şizofren hasta üretir ve kronik hastayla beslenir kalici cözüm kimyasalla gelmeyecek
    Önce tüm ilaçlar fareler üzerinde denenir zaten. Istenilen etkiyi veriyor mu, insanlarda kullanılabilir mi? Bunlar tamamsa insan deneklere geçilir. Ayrıca ilacın insanlarda çalışmaması önemli değil. Burda önemli olan CXXC5 proteinin saç büyümesini durduğu keşfi. Yerine başka ilaç arayışı gelir o zaman.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tosun hocam sizin dusunceniz nedir ne zanan ve nasil cozum gelir fikrinizi merak ediyorum acikcasi

Yer
    izmir turkey
    İnsanlara gecincevyuzde 80 i calismaz mervecik fareden baska oryantal bir hayvan gerekli domuz maymun daha yakin oda yasak o sebeple fare ise yaramaz yaramadi yaramitlyacak da çözüm dogal bir molekul dogada deniz altinda volkanda hayvan da arastirsinlar islerine gelmez mutasyonlar gen tedavisi haric kalici cozumu yoktur devamli kronik ilac kullanimi klon yada turevi de cozum olacaktir o da kanser riski varken zor
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kalıcı çözüm kimyasalla gelmeyecekten kastınız nedir ?

Yer
    izmir turkey
    dediğim şu modern tıp diye yutturulan hap bu güne kadar aspirin kadar yararlı olmamıştır insanlığa dünya savaşı sonrası çıkışından bu güne pardonlarla doludur o sebeple ben 23 deyken de aynı teraneler vardı mın fin ıkı tane deişik isimle çıkar bi 20 yıl da siz oyalanırsınız AMİN dediğim bu
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Burada "doku tamiri" ibaresi önemli, bunu ne ölçüde yapabildiği ile doğru orantılı olacaktır başarısı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tosun hoca gene almis sazi eline haha hocam peki dogal olarak ne onerirsin soyle basit ulasilan guzel bisey

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon