5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Şampuan minoxil gibi güçsüz saçları döker mi?

Yeni Üye

Şampuan minoxil gibi güçsüz saçları döker mi?

Merhaba bir soru sormak istiyorum. Bir forumda birisi yazmış, bioxcin sarımsaklı şampuanı sanki saçımda hafiften seyrelme yaptı yazmış, daha sadece 10-15 kere falan kullandım diyor
    Ben de bioxcin veya bu tür bir şampuana başlayacağım, bitkisel şampuanları kullanmaktan vazgeçip işin en ünlü markalarını kullanmaya karar verdim

Sözün özü bu adamın konusuna istinaden, bu tip şampuanlar minoxil gibi etki gösterip, güçsüz saçları döküp yerine güçlüsünü çıkarabilme özelliğine sahip mi?
    ve bu tip şampuanlar uzun yıllar kullanımdan sonra bırakılıp herhangi başka birşeye geçilirse nolur?

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her etken saç dökebiliyor başta ama bunu en çok minox yapıyor minoxun etki mekanizması farklı çünkü ama sarımsak setipiprant gibi inflamasyona müdahele eden etkenler başta dökülme yapmayabilir dökülme sinyallerini kesip yeniden kıl üretimini sağlarlar ayrıca şampuanlar size umduğunuz vermez yani verseydi şuan bu forumda olmazdık şampuandan birşey beklemeyin.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her etken saç dökebiliyor başta ama bunu en çok minox yapıyor minoxun etki mekanizması farklı çünkü ama sarımsak setipiprant gibi inflamasyona müdahele eden etkenler başta dökülme yapmayabilir dökülme sinyallerini kesip yeniden kıl üretimini sağlarlar ayrıca şampuanlar size umduğunuz vermez yani verseydi şuan bu forumda olmazdık şampuandan birşey beklemeyin.
    Hocam iki dk şu kutunu açar mısın

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam iki dk şu kutunu açar mısın
    Açtım hocam
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım sağol. yani diyosunki eğer bahsettiğim gibi bir tip dökülme olursa ürünü bırakmak asıl ozaman hata olur ozaman heralde dimi?